Розумні ваги YUNMAI

04 лист.
2017
Розумні ваги YUNMAI

Розумні пристрої не просто стають необхідними, але і в багатьох випадках не замінними. Це пов'язано з простотою у використанні та функціональністю даних пристроїв.

Розумні ваги YUNMAI допоможуть краще зрозуміти своє тіло, завдяки діагностиці 10 основних показників.

Для чого потрібні смарт-ваги?
Загальна вага тіла - це просто цифра, яка сприймається кожною людиною індивідуально. Завдяки непомітному електричному імпульсу, розумні ваги YUNMAI можуть діагностувати 10 основних показників тіла людини, серед яких м'язова маса, маса кісткової тканини і багато іншого.

Найголовніший пункт - це можливість мобільного застосування, адже в ньому можна проаналізувати не тільки кожен з показників окремо, але і їх динаміку за тривалий період часу.

Практично без недоліків

Компанія YUNMAI вже підкорила серця більше 2-х мільйонів людей по всьому світу. Широкий асортимент ваг дає можливість кожному знайти рішення на свій смак.

Розумні ваги YUNMAI та фірмовий додаток простий у використанні та функціональності. Всі діагностичні дані можна синхронізувати з популярними програмами Apple Health, Google Health і Fitbit.

За рахунок особливостей аналізу показників тіла, є певні попередження, а саме:

  • Не рекомендується використовувати аналіз всіх 10 параметрів тіла вагітним жінкам, а обмежитись тільки загальною вагою тіла;
  • Не рекомендується використовувати аналіз 10 параметрів тіла людям з включеними електричним імплантами, так як це може порушити коректність їх роботи.

Джерело: Цитрус

Читайте також:

Розумна подушка Darma простежить за поставою офісних працівників
TurboFit допоможе легко та комфортно вести здоровий спосіб життя