Змагання з пошуково-рятувальних робіт «Київський Листопад»

21 лист.
2017
Змагання з пошуково-рятувальних робіт «Київський Листопад»

8 років поспіль туристичний клуб КПІ «Глобус» проводить унікальні для України за своїм форматом змагання – туристичні перегони з елементами пошуково-рятувальних робіт.

На вас чекають нестандартні задачі та несприятливі погодні умови осені – тому це виклик для найсильніших.

Цього року змагання проводимуться у двох класах ТЕХНО та СПРИНТ.

Учасниками класу ТЕХНО можуть бути досвідчені туристи, мультиспортсмени, рятувальники, що готові будуть пройти дистанцію в 36 годин та показати злагодженість дій під час пошуково-рятувальних робіт та проходження складних технічних етапів. Команда складається з 4 осіб.

На учасників класу СПРИНТ чекає дистанція спортивного орієнтування, наповнена цікавими квестами та технічними перешкодами, запрошуємо команди з 2-3 учасників. Пригода для вас триватиме 12 годин.

Змагання «Київський листопад-2017» будуть проведені 24-26 листопада в околицях міста Києва. Більш точне місце розташування стартового табору буде повідомлено додатково на сайті огранізаторів.

До реєстрації запрошуються туристи, альпіністи, учасники мультиперегонів і прості люди, які ведуть активний спосіб життя та бажають випробувати свої сили на змаганнях, які занурять вас у атмосферу незвіданої, цікавої, незвичної подорожі, сполученої з духом пригоди і екстриму, найочікуванішої події в календарі Київської федерації туризму - «Київський листопад-2017».

Дата: 24 листопада 2017 року, п'ятниця

Організатор: Турклуб КПІ «Глобус»

Реєстрація

Вартість:
При реєстрації та оплати внеску до 01.11.17 (включно) становить 150 грн. (Клас «СПРИНТ») і 200 грн. (Клас «ТЕХНО») з кожного учасника команди. При оплаті після 01.11.17 і до 12.11.17 (включно) стартовий внесок з кожного учасника команди становить 200 грн. (Клас «СПРИНТ») і 250 грн. (Клас «ТЕХНО»). При оплаті після 12.11.2017 250 грн. (Клас «СПРИНТ») і 300 грн. (Клас «ТЕХНО») з кожного учасника команди.

 

Джерело: Все пробеги