У рамках Intersport Run UA нова дистанція – скандинавська ходьба

15 серп.
2018
У рамках Intersport Run UA нова дистанція – скандинавська ходьба

Вже зовсім скоро, 9 вересня, з нагоди Дня фізичної культури та спорту в Україні, пройде наймасштабніша спортивна подія INTERSPORT RUN UA, до якої приєднаються відомі українські спортсмени, телеведучі та зірки шоу-бізнесу.

Традиційно відбудуться командні та сімейні забіги, а цікавою родзинкою заходу стане абсолютно нова дистанція – вперше в історії INTERSPORT RUN UA пройдуть змагання зі скандинавської ходьби на 5 км. Це вид фізичної активності, у якій використовується методика занять і техніка ходьби з використанням спеціальних палиць, схожих на лижні. Скандинавська ходьба набула широкої популярності в кінці XX століття. Кажуть, започаткували її фінські лижники, які хотіли постійно тренуватися, навіть у не сезон, тому просто симулювали ходьбу на лижах, бігаючи з палицями. Ідею фінів підхопили шведські та норвезькі лижники, а потім - Швейцарія, Австрія, Німеччина та інші країни. Пізніше цей вид активності почали застосовувати у лікувальній фізкультурі і в якості методики відновлення людей. Згодом ходьбу з палицями полюбили й прості любителі активного відпочинку та здорового способу життя.

Скандинавська ходьба вважається найбільш доступним видом фізичної активності, адже не прив’язує до розкладу тренажерної зали. Незалежно від віку, функціональної підготовки та статі, можна займатися цією спортивною ходьбою протягом усього року, адже вона не вимагає багато часу та надмірних матеріальних витрат, у ній немає протипоказань і ви можете проводити заняття у будь-якому місці: парку, лісі чи своєму дворі. Особливо користь скандинавської ходьби проявляється в тому, що вона проходить на свіжому повітрі. Цілком достатньо приділяти їй всього 30 хв. два-три рази на тиждень, щоб бути у хорошій формі.

Відзначимо, що на INTERSPORT RUN UA кожен отримає можливість в першу чергу перемогти себе, для цього потрібно лише обрати дистанцію: благодійну дистанцію 2 км Charity Run, 5 км, 10 км, естафету 4х5, дитячі забіги на 500 м та 1000м, сімейний забіг на 2 км та студентський на 5 км.

Нестримні емоції, шалений драйв та пам`ятні селфі, що випромінюють енергію свята – все це і навіть більше чекає вас на Київському INTERSPORT RUN UA. Не пропустіть фантастичну спортивну подію осені. 9 вересня – день, що змінить вас назавжди.

Зареєструватись на подію можна на офіційному сайті: https://intersportrun.org.ua/

Для ЗМІ:

Прес-реліз укр.: https://goo.gl/LJL65z
Прес-реліз рос.: https://goo.gl/HFhYj7

Контакти:

Оксана Модієвська
email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
тел.: 050 243 71 50

Вікторія Веремієнко
email:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
тел: 067 995 27 67