Чи може 3D і VR бути майбутнім фітнесу?

11 січ.
2018
Чи може 3D і VR бути майбутнім фітнесу?

Новинки віртуальної реальності (VR) приходять також і у сферу фітнес послуг. Здається, що це майбутне фітнесу! Тільки уявіть: вам не потрібно турбуватися про відвідування тренажерного залу, тренажерний зал прийде до вас. Вірніше, до вас прийде VR-гарнітури футуристичного міста, в якому ви будете боротися з викрадаючими, роботами, задихаючись від напруження і адреналіну.

Звичайно, якщо ви любите заняття з зумбою та пілатесом, це може не ваша гра ;)

Однак, якщо вам не подобаються тренажерні зали, і для вас не так важливий біг чи велосипедний спорт, симулятор віртуальної реальності може врятувати вас від діабету 2-го типу, ішемічної хвороби серця та багатьох інших неприємних хвороб пов'язаних з ожирінням.

Для непосвячених, віртуальна реальність - це комп'ютерне моделювання тривимірного середовища, доступ до якого можна отримати за допомогою гарнітури з екранами всередині окуляр (шолом) та навушників. Користувач занурюється в цифрове середовище, з яким може взаємодіяти, використовуючи ручні контролери або рукавички, оснащені датчиками.

Перші користвуачі фітнес-VR відзначають, що VR - "це дурно, весело і неймовірно захоплююче!"

Великі компані в гулазі фітнесу уже випробовують VR-гарнітури, так Швейцарська компанія Holodia створює світи VR для тренажерних залів, у яких гравці зможуть насолоджуватися заняттям спорту та ігор в поєднанні із використанням тренажерів.

Експерти відзначають, що "VR матиме великі перспективи. Однак, існують обмеження та міркування щодо безпеки. Якщо ви почнете рухатися в віртуальному просторі, легко можете натрапити на об'єкти реального світу, і це не є безпечним. Але це проблеми, які будуть подолані. Швидше за все, VR стане захоплюючою грою, яка охопить певну частину населення. Люди ж, яким подобаються фітнес-клуби та фізичні заняття, продовжуватимуть тренуватися в реальному житті, адже на біговій доріжці графіка не настільки хороша".

Джерело: Telegraph

Читайте також:
Фаст-фітнес: на вулицях Пекіна встановили будки для занять спортом
Фейс-фітнес, або як виглядати молодше без пластики