Мінмолодьспорту та Фонд соцстраху ініціювали страхування спортсменів від травм

28 груд.
2017
Мінмолодьспорту та Фонд соцстраху ініціювали страхування спортсменів від травм

Міністерство молоді та спорту України та Фонд соціального страхування 21 грудня 2017 р. підписали Меморандум про партнерство та співробітництво. Свої підписи на документі поставили Міністр Ігор Жданов та Директор виконавчої дирекції Фонду Євген Баженков.

Створення сприятливих умов для надання допомоги спортсменам та тренерам, членам штатних збірних команд у разі настання нещасного випадку під час навчально-тренувальної діяльності та економічне стимулювання застрахованих є однією з основних цілей Меморандуму.

"Спорт, належить до є тієї сфери діяльності людини, для якої характерний підвищений травматизм. То ж ми повинні використовувати всі законні підстави задля отримання коштів для відновлення наших атлетів і їх швидкого повернення до активного життя та тренувань”, - зауважив Ігор Жданов.

За словами Євгена Баженкова, фінансування лікування спортсменів візьме на себе Фонд. Він повідомив, що для представників федерацій, штатних збірних, державних тренерів буде проведено ряд методологічних семінарів, де буде роз'яснено механізм страхування. Перейти ж до практичної реалізації Меморандуму планується вже на початку 2018 року.

Джерело: Міністерство молоді та спорту України

Читайте також:
Понад 3900 високих нагород вибороли українські спортсмени на міжнародних змаганнях у 2017 році
427 національних рекордів - встановили українці в 2017 році