Фітнес-браслет Garmin Vivofit 4: кольоровий дисплей і рік без підзарядки

27 груд.
2017
Фітнес-браслет Garmin Vivofit 4: кольоровий дисплей і рік без підзарядки

Компанія Garmin представила чергове оновлення свого трекера активності Vivofit.

У Garmin Vivofit 4 передбачений невеликий дисплей, який регулярно знаходиметься в активному режимі. Він відстежує активність, рахує кроки, стежить за сном і не боїться води. Як і попередник, новинка може похвалитися справді значним часом автономної роботи - до року. Vivofit 4 вміє нагадувати про необхідність пройтися, якщо користувач довго сидить. А ось датчика ЧСС (частота серцевих скорочень) у пристрою немає.

До того ж 4-е покоління Vivofit отримало всі «розумні» можливості, характерні актуальним для нашого часу трекерам Garmin: змінні циферблати, відображення погоди, дублювання повідомлень і функції годинника (будильник, таймер, секундомір).

Для відображення зібраної статистики та налаштування браслета застосовується додаток Garmin Сonnect, доступний для iOS і андроїд.

Окремо можна виділити захист від води (з трекером можна плавати) і наявність 2-х модифікацій, що розрізняються розмірами. З мобільним пристроєм, будь то андроїд або iOS, трекер з'єднується за допомогою бездротового інтерфейсу Bluetooth. Вартість трекера - 80 доларів, що на 20 доларів менше, ніж на самому початку продажів коштувала модель vivofit 3.

Джерело: TvoyGorod

Читайте також:
На скільки ефективні мобільні фітнес-додатки?
Adidas іде з ринку фітнес-браслетів