427 національних рекордів - встановили українці в 2017 році

15 груд.
2017
427 національних рекордів - встановили українці в 2017 році

14 грудня у Києві відбулася презентація книги "Національний реєстр рекордів України-2018". Понад 400 надзвичайних і неординарних досягнень, якими вражали протягом 2017 своїх співвітчизників рекордсмени, були включені до видання.

Разом з атлетами на сторінках видання можна побачити представників різних професій із всіх куточків України, які представлені в таких категоріях як “Мистецтво”, “Космос”, “Діти”, “ЗМІ”, “Повітряні рекорди”, “Наука та технології” і т.д.

Під час презентації було також написано іще одну сторінку звершень. Рекорд, що продемонстрував могутність людського подиху «Найбільша кількість свічок, полум'я яких задуте одним подихом» та «Людина з найбільшим об'ємом легенів» увійде в розділ «Міжнародні досягнення» вже наступного випуску книги.

Окрім того, під час заходу володарка титулу «Найсильніша жінка планети» Ольга Лящук встановила черговий рекорд. Українка 17 разів за 1 хвилину підняла бетонну книгу вагою в 90 кілограмів.

Слід відзначити, що з моменту першого видання героями Книги рекордів стало понад 200 000 українців.

Про те, як розпочинався проект і чого досягли через сім років існування розповів його засновник, відомий спортивний коментатор, президент Національного Реєстру Рекордів України Валентин Щербачов.

Ідеологія нашого Реєстру рекордів – підняти оптимізм українців. Показати, що ми – господарі свого життя і не знаємо меж людських можливостей”, - підкреслив Валентин Щербачов.

Разом з рекордсменами участь у заході також взяли радники Міністра молоді та спорту Павло Булгак та Володимир Бульба, уславлені спортсмени, багаторазові чемпіони України та світу в силових видах спорту Василь Вірастюк та Сергій Конюшок, рекордсменка Національного Реєстру Рекордів стронгвуман Лідія Гунько, представники мас-медіа.

Джерело: Урядовий портал

Читайте також:
Мінмолодьспортом підведено підсумки щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення України у 2017 році
Запорукою успішного майбутнього українців є достатній рівень рухової активності