7 фітнес-порад, обов'язкових до виконання перед Новим роком!

04 груд.
2017
7 фітнес-порад, обов'язкових до виконання перед Новим роком!

Новорічні вечірки вже не за горами! Привести себе у форму, а заодно отримати керівництво до дії на весь наступній рік, ви зможете, прочитавши всього кілька пунктів.

Порада 1. Урізноманітніть тренування!
Бігова доріжка, тренажери, іноді групове тренування, басейн. Потім знову бігова доріжка, тренажери... Регулярність і чіткий план дуже важливі в досягненні фітнес-цілей, але, погодьтеся, це стає нудно. Спробуйте змінити план і ритм. Подобається йога? Відправляйтеся на східні єдиноборства. Подобаються танці? Спробуйте сайклінг. Прагніть освоїти різні види фітнесу і досягти в них успіху.

Порада 2. Будьте в тренді!
Фітнес-послуги сьогодні оновлюються дуже швидко. Побачили в розкладі щось нове? Обов'язково спробуйте! Це розвиває не тільки в плані фітнес-досягнень. Це можуть бути пілоксінг, сайклінг, програми засновані на елементах кроссфіта або хореографії, тренування з новітніми тренажерами, різні мікси силових і кардіотренувань. Цікавтеся новим!

Порада 3. Позбутьтеся зайвої ваги!
Це реально! За умови, що ви будете розумні і послідовні. Не важливо скільки ви скинете 3, 5 або 10 кілограмів. Головне, хотіти і йти до цього. Перш за все, проконсультуйтеся з дієтологом і разом розробіть план харчування. Поспілкуйтеся з персональним тренером - він підбере належні фізичні навантаження, відповідну дієту. І пийте більше чистої води!

Порада 4. Не перестарайтеся!
Поставивши собі мету, не кидайтеся виконувати задумане у що б то не стало. Часто нерозумність в фітнесі призводить до синдрому перетренованості і травм. Також не перевантажуйтеся і не займайтеся до запаморочення. Регулярність - головна вимога. Трьох занять в тиждень по годині-півтори, включаючи розминку і заминку, цілком достатньо.

Порада 5. Шукайте альтернативу!
Не можете виділити час на заняття у фітнес-клубі? Тренуйтеся вдома зо допомогою відео-уроків, книг або в режимі онлайн. Звичайно, це повинні бути тільки перевірені уроки від професіоналів - пошукайте інформацію про них, розпитайте друзів, почитайте відгуки. З фітнес-інвентарю на перший час буде досить гантелей і скакалки. Пізніше можна придбати домашні тренажери. І ніяких відмовок, що на такі заняття теж потрібні час і гроші. Зрештою регулярні заняття з власною вагою здатні принести відмінні результати!

Порада 6. Зберігайте мотивацію!
Складно, але здійснимо! Фітнес-експерти запевняють, що найкращий спосіб підтримувати в собі бажання і інтерес до регулярних занять - тренуватися з однодумцями. Залучайте до тренувань друзів або членів сім'ї. Знайдіть в розкладі клубу програми, які напевно сподобаються всім. Ідеальний варіант для всіх: заняття танцями, плавання в басейні і тренажерний зал. Доведено вченими, що спільні заняття фітнесом набагато ефективніше одиночних і створюють у займаючихся виключно позитивний настрій. Крім того, спільне проведення часу з друзями та близькими людьми зміцнить не тільки м'язи, але і взаєморозуміння.

Порада 7. Не нехтуйте порадами професіоналів!
Не зовсім впевнені, чи правильно виконуєте вправу, чи правильно налаштований тренажер? Без докорів сумління звертайтеся до інструкторів тренажерного залу. Давати рекомендації - це їхня робота! Звичайно, ідеальним варіантом завжди залишаються консультації та тренування під контролем персонального тренера, який знайомий з особливостями вашого організму і характеру, вашими цілями і завданнями. А якщо займаєтеся самостійно, тримайте при собі багатофункціональні гаджети. Досить крокоміра, датчика пульсу і навігатора (якщо любите пробіжки outdoor).

Джерело: Краса і здоров'я

Читайте також:
Фітнес-тренди 2018 року
Готуємося до свят: фітнес-тренер розповіла українцям, як не переїдати під час застілля