У Харкові пройде форум «Харків - спортивна столиця»

01 груд.
2017
У Харкові пройде форум «Харків - спортивна столиця»

8 грудня 2017 р. в Харкові пройде щорічний спортивний форум «Харків - спортивна столиця».

Експерти обговорять теми менеджменту та маркетингу в сфері спорту та бізнесу, ключові питання спортивного життя міста, досягнення харківських спортсменів у 2017 році та пріоритети на наступний рік.

Учасники форуму зможуть послухати запрошених спікерів з України та Європи, поспілкуватися з відомими харківськими спортсменами.

Так, радник президента Федерації боксу України Дмитро Гайструк виступить на тему «Чемпіонат Європи з боксу Харків-17: успішна організація спортивного заходу по-українськи». Керівник відділу маркетингу та проектів Федерації футболу Латвії Максим Распоповс розповість про розвиток спортивної організації в несприятливому економічному середовищі. Темою виступу заступника генерального директора ФК «Металіст 1925» Антона Іванова стане використання європейської моделі побудови клубу в українських реаліях. Інші спікери розкажуть про спортивний брендінг, про специфіку роботи з клієнтами і персоналом в спортивній організації тощо.

Де: м. Харків, конференц-зала стадіону «Металіст».
Коли: 08.12.2017. Початок форуму - о 10:00.
Зареєструватися на участь у заході можна за телефоном: 760-75-45 або по електронній пошті: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Джерело: city.kharkov.ua