Українка - найкрасивіша бодібілдер у Всесвіті

29 лист.
2017
Українка - найкрасивіша бодібілдер у Всесвіті

19-річна студентка зі Львова Мар'яна Лопушанська перемогла на престижному фітнес-турнірі, здобувши перше місце в категорії Miss model beauty.

І золото Мар'яни було не єдиним в українській збірній, яка виграла змагання.

Листопадовий всесвітній турнір з бодібілдингу Mr. & Mrs. Universe WABBA 2017 в Будапешті залишиться в пам'яті української збірної як один з найуспішніших в історії  виступів. У скарбничці наших учасників - вісім золотих медалей і одна срібна. Такий результат забезпечив перемогу збірної, яка зазвичай привозить приблизно в два рази менше медалей.

У список кращих потрапила і львівська студентка Мар'яна Лопушанська - в категорії Miss model beauty. Дівчині всього 19 років, серйозно бодібілдінгом вона займається рік - чотири рази на тиждень по півтори години, а коли наближаються змагання - частіше.

"Дуже важко на турнірі було через жорстке обмеження води, яку можна пити по ковточку, - розповідає Мар'яна Лопушанська. - А в інших випадках я взагалі не хвилювалася".

У спорті Мар'яна - не новачок, сім років займалась карате, отримала коричневий пояс, також займалася кросфітом.

"Тому вибрала бодібілдинг, після такого навантаження фітнес для мене був би простим заняттям, та й не люблю ці групові стрибки під музику", - каже дівчина.

Мар'яна навчається на реабілітолога в університеті фізичної культури, працює тренером в спортзалі, любить читати і подорожувати. Часу на інші захоплення майже не залишається.

Переможниця зазначає: головне - це мотивація і цілеспрямованість, тоді вдасться домогтися будь-яких вершин.

Джерело: Комсомольска правда

Читайте також:
Українець Дмитро Горобець — абсолютний чемпіон світу з бодібілдингу
Українка Марина Андрієнко стала абсолютною чемпіонкою світу з фітнес-бікіні