Педан організує Перший шкільний спортивний фестиваль JUNIORZ-2017

25 лист.
2017
Педан організує Перший шкільний спортивний фестиваль JUNIORZ-2017

Не секрет, що ведучий Олександр Педан захоплюється екстремальними видами спорту. Він один із організаторів масштабних спортивно-музичних фестивалів в Україні – Z–GAMES та Z–GAMES ON SNOW, де кожного разу на власному прикладі доводить, що спорт – це круто!

Цієї осені ведучий створив новий унікальний проект – ком’юніті JUNIORZ для школярів. Він переконаний, що для розвитку спорту у країні необхідно насамперед зацікавити дітей та підлітків. І вже 1 грудня о 16:00 на території сімейного парку розваг «Галактика» відбудеться Перший шкільний спортивний фестиваль JUNIORZ-2017!

Для більшості школярів фізкультура – це нудний урок, який треба «відбути» заради хорошої оцінки у табелі. І не дивно, адже зацікавити сучасних дітей пробіжками по колу, киданням м’яча об стінку і лазінням по канату практично неможливо. Саме тому у багатьох школярів спорт асоціюється із нудним проведенням часу, і аж ніяк не викликає захоплення та бажання спробувати щось нове. Саме це і планує виправити Олександр Педан:

«Це буде Перший шкільний спортивний фестиваль для дітей і підлітків, де кожен матиме можливість ознайомитися з різними видами спорту, які ми із JUNIORZ хочемо запровадити у шкільну програму з фізкультури. Ми створили спільноту JUNIORZ, щоб вона стала платформою для спілкування дітей, які вже знайшли свої спортивні захоплення, та тих, які ще шукають себе у спорті».

У фестивалі візьмуть участь представники таких незвичайних та цікавих видів спорту, як петанк (спортивна гра, метою якої є, стоячи всередині кола, кинути порожнисті металеві кулі якомога ближче до маленької дерев’яної кулі), фрізбі, workout, чирлідинг, хортинг (різновид спортивних єдиноборств, який, до речі, є суто українською знахідкою!) та багато інших.

Щодня кількість спортивних федерацій, які підтримують JUNIORZ, збільшується:

«Фестиваль ми вирішили зробити лише за місяць, і виявилося, що є багато охочих взяти участь та підтримати нашу ідею!» – ділиться успіхами Олександр.

Також підтримають Фестиваль і UDance – ком’юніті сучасних танців, тож можна буде наживо побачити виступи талановитих танцівників і ознайомитися з новими танцювальними напрямками.

Цей Фестиваль – чудова можливість для дітей побачити, які види спорту існують, і спробувати свої сили! Усі гості JUNIORZ-2017 стануть свідками показових виступів спортсменів та зможуть взяти участь у спортивних майстер-класах.

«Ми хочемо, щоб дітей слово «спорт» не лякало, а, навпаки, мотивувало! Щоб кожна дитина змогла знайти СВОЄ спортивне захоплення», – розповідає Олександр Педан.

Тож приходьте з дітьми 1 грудня о 16:00 до сімейного парку розваг «Галактика» (Київ, вул. Берковецька, 6Д) на Перший шкільний спортивний фестиваль JUNIORZ-2017! Вхід вільний! Олександр Педан обіцяє багато цікавих активностей, виступів та нові можливості для кожного маленького гостя!

Джерело: Новий канал

Читай також:

В столиці відбудеться фестиваль здорового способу життя Yoga Expo
Фітнес-тренди 2018 року