Фітнес-тренди 2018 року

22 лист.
2017
Фітнес-тренди 2018 року

2018 уже близько! З наближенням нового року фітнес-експерти роблять свої прогнози трендів у галузі фітнесу на наступний рік. Артур Алексєєнко, фітнес-експерт та персональний тренер, пропонує свій прогноз трендів, які будуть затребувані в 2018 р.

Топ 10 фітнес-трендів, які будуть затребувані в наступному році:

1. Високоінтенсивний інтервальний тренінг (ВІІТ) - чергування інтервалів високої інтенсивності і коротких періодів відпочинку, - так можна охарактеризувати даний вид тренінгу. У спортзалах все частіше змішують тренування з вагами і кардіо, а експерти заявляють, що короткі інтенсивні тренування корисніші, ніж повільні і довгі.

2. Групові тренування - сюди можна віднести такі напрямки фітнесу як: крос-фіт, йога, TRX, функціональний тренінг та інші новинки.

3. Персональні фітнес-гаджети - фітнес-трекери, розумні годинники, GPS-навігатори, датчики серцевого ритму та інші технології, завдяки яким тренування ставатимуть ще більш продуктивним. Завдяки інформації отриманій за допомогою гаджетів, буде можливо ефективніше регулювати інтенсивність тренувань і витрати калорій.

4. Вправи з власною вагою - воркаут, калістеніка, гімнастика, TRX, - все це напрямки в фітнесі, де в якості навантаження використовується тільки ваше тіло. Вага тіла служить навантаженням у вправах з давніх давен. Такий вид фітнесу вимагає мінімум обладнання, завдяки чому можна тренуватися не виходячи з дому і при цьому не ризикуючи отримати серйозну травму.

5. Силові тренінги - тренування з вільною вагою (гирі, штанги, гантелі і т.д.). В тій чи іншій формі використовуються практично у всіх видах спорту і фітнесу ось уже кілька десятків років. Факт: всього за 10 тижнів силових тренувань ви можете поліпшити свій метаболізм на 7%.

6. Досвідчені і дипломовані фахівці - ринок праці в фітнес-індустрії перенасичений тренерами. У наступному році досвідчені професійні тренери, які вкладають в свій розвиток, будуть ще більш затребувані.

7. Йога - напрямок, який, можливо, не вичерпає себе ніколи. Стійка позиція йоги, схоже, пояснюється тим, що кожен рік вона немов заново відкриває себе, стаючи все більш привабливою формою тренувань. Існує безліч її видів: гаряча йога, йогалатес, пауер-йога, бікрам-йога та інші.

8. Персональні тренування - як вже було описано вище персональні тренування з кожним роком стають все більш актуальними. Персональні тренери потрібні у всіх сферах фітнес-індустрії і охорони здоров'я: в комерційних і громадських установах, корпоративних фітнес-програмах, для проведення тренувань по медичних показниках. Також деякі тренери відкривають власні компанії і працюють незалежно.

9. Фітнес для літніх людей - все більше людей пенсійного віку вибирають різні напрямки фітнесу як спосіб зміцнити своє здоров'я і підвищити життєвий тонус. На даний момент у багатьох фітнес-клубах існують напрямки, орієнтовані на старші вікові групи. У 2018 році фітнес-клуби будуть приділяти цій категорії відвідувачів більше уваги, ніж раніше.

10. Функціональний тренінг - тренування спрямовані на розвиток сили, швидкості, витривалості, балансу, координації і поліпшення якості здоров'я та життя в цілому. Вправи, які застосовуються у функціональному тренінгу: присідання, випади, підтягування, віджимання, стрибки, біг і багато інших рухів, які ми застосовуємо в повсякденному житті. Даний напрямок в залежності від кількості навантажень, підходить для всіх вікових груп. Так само його широко застосовують в реабілітаційних цілях.

Вибирайте напрям, який підходить саме вам. І пам'ятайте, що не важливо, яким видом фітнесу ви займаєтеся, головне, що ви тримаєте себе в формі!

Джерело: ZnajUa

Читайте також:
Перейти на здорове харчування допоможе смартфон
Як підібрати фітнес за групою крові