У Запоріжжі відкрили перший в місті дитячий фітнес-зал

21 лист.
2017
У Запоріжжі відкрили перший в місті дитячий фітнес-зал

У Запоріжжі відбулося відкриття першої в місті дитячої фітнес-зони «Фіткросики». Спорткомплекс діє на базі закладу позашкільної освіти «Центр творчості дітей та юнацтва Олександрівського району» за адресою вул. Фортечна, 45.

Три зали обладнані сучасним спортивним обладнанням для різноманітних занять: степ-аеробіка, фітбол-гімнастика, робота з TRX-петлями, балансирами, експандерами і т.д.

«Спортивний гурток спрямований на оздоровлення дітей у віці від 4 до 12 років, особливої фізичної підготовки не потрібно. Наші заняття спрямовані на розвиток у кожної дитини силових якостей, швидкості, гнучкості, координації, балансування», - зазначила методист центру, тренер-реабілітолог фітнес-зони Мілена Чекулаєва.

«Якщо ви захочете піти з дитиною до 6 років в спортзал, на сьогоднішній день в місті не було спеціально обладнаних і безпечних для дитячих занять фітнесом залів. Тому з липня ми почали займатися проектом «Фіткросики» і тут діти можуть проявити свої спортивні досягнення. Тут діти можуть проявити свої спортивні досягнення за підтримки професійного тренера і за допомогою спеціального обладнання», - зазначив депутата Запорізької міської ради Геннадий Наумов.

За словами заступника директора «Центру творчості дітей та юнацтва Олександрівського району» Наталії Шрамко, мета фітнес-зони - поліпшити здоров'я дітей і прищепити активний спосіб життя.

«На сьогоднішній день в закладі позашкільної освіти діють 36 гуртків. У нас займаються більше 1500 дітей, з якими працюють понад 50 досвідчених педагогів. Відкриваючи фітнес-зону «Фіткросики», ми поставили за мету - поліпшити здоров'я дітей і залучити їх до активного способу життя», - розповіла заступник директора «Центру творчості дітей та юнацтва Олександрівського району» Наталія Шрамко.

Джерело: VERGE

Читайте також:
Дітей треба забирати з вулиці, і саме спорт може дати таку альтернативу
В Україні 2,4% населення займаються в фітнес-клубах