Українці - у трійці кращих на чемпіонаті світу з гирьового спорту

21 лист.
2017

З 15 по 20 листопада місто Сеул (Пд.Корея) приймало чемпіонат світу з гирьового спорту.

За підсумками змагань спортсмени національної збірної України замкнули трійку найсильніших команд серед дорослих, здобувши 15 нагород.

Володарями титулу “віце-чемпіон світу” стали: Олег Коломієць, Ігор Гавришко, Ярослав Сушко, Максим Канунніков, Андрій Степурський, Олексій Остапчук та Сергій Єрмоленко.

Володимир Поручников, Микола Ткачук та Володимир Недоля піднялися на третю сходинку першості.

Свій вклад до медальної скарбнички “синьо-жовтої” збірної внесли й спортсмени-юніори.

Юні українці завоювали вісім нагород, посівши четверту сходинку в командному заліку. “Срібними” та “бронзовими” призерами змагань стали: Олександр Дзюба, Михайло Тупиця, Євгеній Колесник, та Антон Бабічев.

Джерело: Міністерство молоді та спорту України

Читейте також:
Українські плавці здобули “золото” та “дві бронзи” на етапі Кубка світу в Токіо
Чоловіча збірна з пауерліфтингу - перша у командному заліку на чемпіонаті світу. Жіноча збірна - у п’ятірці