В Україні 2,4% населення займаються в фітнес-клубах

13 лист.
2017
В Україні 2,4% населення займаються в фітнес-клубах

«В Україні 2,4% населення займаються в фітнес-клубах» - відзначила Галина Березюк, керівник проекту FitnessConnectUA. Такі дані отримали в результаті першого в Україні дослідження ринку фітнес-послуг проведеного проектом FitnessConnectUA.

Результати дослідження були презентовані під час круглого столу «Перспективи розвитку оздоровчої рухової активності в Україні».

«Дослідження стало відповіддю на відсутність системної інформації про галузь фітнесу в Україні», - зазначила Г.Березюк.

«Попри активний розвиток українського ринку фітнесу, на жаль, міжнародні рейтингові установи досі не виділяють його, як окремий сегмент загальноєвропейського ринку. Тому це дослідження є надзвичайно актуальним, адже ми не лише отримуємо дані про тенденції на ринку, але, як сподіваємося, використання методології авторитетної міжнародної організації забезпечить включення України до міжнародного рейтингу IHRSA вже у наступному році», – пояснює Галина Березюк.

Використовуючи дані Міжнародної асоціації спортивно-оздоровчих клубів IHRSA, експерти визначили потенційне місце України у європейських рейтингах. Так, наша держава входить до двадцятку європейських країн як за кількістю фітнес-клубів, так і за кількістю їх відвідувачів.

У дослідженні міститься узагальнена статистична інформація про фітнес-клуби України в розрізі міст, показники відвідуваності, загальні фінансові показники, а також сформовано портрет середньостатистичного відвідувача фітнес-клубу.

«Споживач фітнес-послуг сьогодні – це молода людина 30+ років, яка вже розуміє потребу у здоровому способі життя і може собі дозволити відвідувати фітнес-клуб. Такі люди, виробивши в собі звичку до занять фітнесом, будуть відвідувати клуби ще 30-40-50 років, і залучати до занять молодші покоління», відзначила Галина Березюк.

Джерело: FitnessConnectUA

Читайте також:

Запорукою успішного майбутнього українців є достатній рівень рухової активності
Дітей треба забирати з вулиці, і саме спорт може дати таку альтернативу