Українські бодібілдери здобули 25 нагород на двох найбільших турнірах сезону-2017

07 лист.
2017
Українські бодібілдери здобули 25 нагород на двох найбільших турнірах сезону-2017

Національна збірна України з бодібілдингу завоювала 25 нагород на двох престижних турнірах сезону - чемпіонаті Європи IFBB (Міжнародної федерації бодібілдингу) і змаганнях Olympia Amateur. Про це повідомив на прес-конференції в УНІАН почесний президент Національної федерації бодібілдингу України, суддя міжнародної категорії Андрій Долгокір.

У травні на чемпіонаті Європи українські атлети вибороли 17 нагород і посіли друге загальнокомандне місце, а в червні на Olympia Amateur - 8 нагород. Крім того, на червневому турнірі вперше двом вітчизняним атлетам вдалося завоювати титул абсолютного чемпіона.

"Результат на цих турнірах говорить сам за себе, - підкреслив Долгокір. - Він, безумовно, надихає і змушує налаштуватися наших атлетів на нові звершення. Дає нам дуже великий заділ на майбутнє. Зазначу один факт. На червневому турнірі наша федерація стала кращою у світі із 193-х країн. Це дуже великий успіх".

На питання про проведеня в Україні великих турнірів та популяризацію даного виду спорту Долгокір відповів: "У нас багата історія міжнародних змагань. Ми провели чемпіонат Європи-2001 у Київі, чемпіонат Європи-2005 в Ялті, турнір серед юніорів у 2010 році в Донецьку, жіночий турнір у 2013 році в Києві. Що стосується популярності, то, на мій погляд, наш вид спорту дуже популярний. У Києві величезна кількість тренажерних залів. Більш того, їх число постійно зростає".

У свою чергу, абсолютний чемпіон Європи з бодібілдингу Володимир Бірук зазначив: "Дуже радий, що нам вдалося успішно виступити. Ми боролися не тільки за себе. Ми провели відмінний турнір, відмінно представили Україну на міжнародному рівні. В черговий раз нагадали світу про свою країну, що дуже важливо".

Як зазначили учасники прес-конференції, в даний момент в українських спортсменів міжсезоння і період відпочинку, але вже восени провідних бодібілдерів України очікують такі престижні змагання як Olympia Amateur в Лас-Вегасі (США), Arnold Classic в Барселоні (Іспанія), чоловічий чемпіонат світу в Іспанії, жіночий ЧС - у Франції, і світова першість серед юніорів та ветеранів в Румунії.

Джерело: УНІАН

Читайте також:
55-річний українець поставив світовий рекорд
В Україні 2.4% населення відвідують фітнес-клуби