«Мій перший кілометр» підкорив Запоріжжя

07 лист.
2017
«Мій перший кілометр» підкорив Запоріжжя

У Запоріжжі пройшов шостий етап всеукраїнського забігу для новачків «Мій перший кілометр», ініційований компанією Herbalife. Всі міні-забіги - це дистанція 1 км, а також серія спортивно-оздоровчих активностей, які проходять в рамках офіційних міських марафонів і напівмарафон. Учасником може стати кожен. Головні умови - бажання і гарний настрій.

Так, раніше «Мій перший кілометр» вже був успішно організований в Дніпрі, Одесі, Львові та двічі в Києві. Пробіг в Запоріжжі став завершальним в 2017 році. Очолила фінальний старт року, як і в інших містах, призер олімпійських ігор і фітнес-експерт Herbalife Олена Говорова. Легенда української легкої атлетики провела для запорожців розминку, поділилася порадами, як уникнути травм і не застудитися, і повела за собою групу початківців марафонців.

Запорізьку дистанцію в один кілометр подолало 113 спортсменів-аматорів.

Серед новачків - люди різних вікових груп. І це не дивно. Спорт і здоровий спосіб життя турбує українців все більше і більше.

«У наших забігах беруть участь сім'ї з дітьми, молодь, люди середнього віку і старшого покоління. Всі як один висловлюють величезне бажання бігати і брати участь в спортивних стартах, але їм потрібна початкова підтримка. Саме для таких був задуманий «Мій перший кілометр», діляться враженнями організатори забігу.

Результати «Мого першого кілометра» показові - понад 1000 учасників в 6 етапах. Організатори планують продовжити проект наступного року і розширити його географію.

Джерело: Голос

Читайте також:

«Мій перший кілометр» підкорив Львів
В Україні 2.4% населення відвідують фітнес-клуби