У Харкові пройде V-й щорічний спортивний форум «Харків - спортивна столиця»

05 лист.
2017
У Харкові пройде V-й щорічний спортивний форум «Харків - спортивна столиця»

Департамент у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради запрошує спортивну громадськість взяти участь в щорічному спортивному форумі «Харків - спортивна столиця» для подальшої співпраці в питаннях розвитку і зміцнення іміджу Харкова як спортивної столиці і спільної реалізації спортивних іміджевих заходів.

 

На Форумі планується: підведення підсумків за 2017 рік, розгляд ключових питань у сфері спортивного життя міста, обговорення досягнень, визначення завдань і виділення пріоритетів на 2018 рік. Спікерами спортивного форуму стануть топ-менеджери в сфері спорту, спортивні функціонери, бізнесмени і меценати.

Дата проведення: 8 грудня 2017 року

Місце проведення: м. Харків, вул. Плеханівська, 65 (прибудова функціонального блоку до західної трибуни стадіону КП «ОСК« Металіст»)

Для попередньої реєстрації, будь ласка, звертайтеся за телефонами: 760-75-45 або електронною поштою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Довідка: Спортивний форум «Харків - спортивна столиця» - щорічний захід, спрямований на розгляд ключових питань в сфері спортивного життя міста, налагодження взаємовигідних зв'язків, пошук партнерів і можливостей для проведення в місті Харкові якісно організованих спортивних заходів.

Джерело: Харківський портал про спорт та спортивнi заходи у місті

Читайте також: 

Відбувся круглий стіл "Перспективи розвитку оздоровчої рухової активності в Україні"

На Закарпатті створили Асоціацію фітнес-клубів