7 популярних українських фітнес-тренерів чоловіків в Instagram

03 лист.
2017
7 популярних українських фітнес-тренерів чоловіків в Instagram

Настав час розбавити свою стрічку в Instagram! Можливо, ці чоловіки дадуть вам більше мотивації, ніж звичні жіночі блоги?
Ловіть добірку з 7 українських чоловіків-тренерів, фітнес-блогерів і просто шанувальників здорового способу життя:

 

 

 

 

1. ОЛЕКСАНДР КРАВЧЕНКО
Олександр - блогер, кроссффіт-спортсмен, атлет Reebok і бізнесмен. Він заснував власний проект «CrossFit Banda», в якому розвиває культуру кроссфіту, проводить змагання та відкриті заходи. У його Instagram вже майже 65 тисяч підпищиків.
Відеоблог: Aleksandr KRAVCHENKO
Інстаграм: @banda_boss

ААА

2. МАКСИМ ЯРОШЕНКО
Макс - персональний тренер і спортсмен, а також засновник проекту «РИВОК». Блогер дуже любить біг і зарядить вас мотивацією продовжувати свою справу.
Сайт: ryvok.com & fitnessryvok
Інстаграм: @maxryvok

FCUA2

3. РОМАН ГРИЦИН
Роман багато подорожує з дружиною і дитиною, а більшу частину часу вони проводять на Балі. У блозі Роми ви дізнаєтеся про правильне харчування, фізичне і ментальне здоров'я.
Відеоблог: Рома Грицин
Інстаграм: @roman_grytsyna

FCUA3

4. ДІМА ЕЛИСЕЄНКО
Діма не тільки тренується в залі, але ще захоплюється воркаутом на свіжому повітрі і тенісом. Багато мотивації і красивих фото!
Інстаграм: @dimayelisey

FCUa4

5. ЮРІЙ КРАСЮК
Юрій - тренер з функціональної і фізичної підготовки спортсменів, а також займається підготовкою дівчат до змагань з фітнес-бікіні. У профілі Юри ви знайдете фото трансформацій його підопічних, а також відео з тренуваннями.
Інстаграм: @krasyuk_fit

FCUa5

6. АНДРІЙ НЕСТЕРОВ
Можете бути впевнені в професійності Андрія - він сертифікований тренер Nike Ukraine і коуч в Nike + Training Club, а також директор фітнес-клубу «Палестра» в Києві.
Інстаграм: @coach_nesterov

FCUa6

7. Андрій Хомицький
Андрій - дворазовий чемпіон світу в категорії Men's Physique за версією IFBB і персональний тренер багатьох знаменитостей.
Відеоблог: Андрій Хомицький
Інстаграм: @khomytskyi_official

FCUa7

Джерело: Fitness.bit

Читайте також:

Як стати успішним фітнес-тренером
В Україні 2.4% населення відвідують фітнес-клуби