EuropeActive та CIMSPA підписали Меморандум про довіру та взаєморозуміння

02 лист.
2017
EuropeActive та CIMSPA підписали Меморандум про довіру та взаєморозуміння

Британський Дипломований інститут управління спортом та фізичною активністю (CIMSPA) підписав Меморандум про довіру та взаєморозуміння з EuropeActive.

Меморандум описує критерії робочих відносин між CIMSPA та EuropeActive у формуванні каталогів з реєстру фітнес тренерів.

Згідно з угодою європейські фахівці з фітнесу, які працюють у Великобританії, зможуть скористатися акредитацією Європейського реєстру фахівців по тренуваннях в сфері фітнесу (EuropeActive), щоб працювати у Велокобританії та будуть занесені до Каталогу CIMSPA, в якому перелічуються фітнес-професіонали, кваліфікація яких визнана CIMSPA у Великобританії. В такий спосіб європейські тренери та професіонали з фітнесу зможуть визнавати свої каваліфікації у Великобританії.

Європейський реєстр фахівців по тренуваннях в сфері фітнесу, у свою чергу, визнає реєстрацію британських заявників на Європейському континенті, які попередньо були зареєстровані в Каталозі CIMSPA, що надасть британським тренерам та професіоналам з фітнесу свободу роботи на ринку фітнесу та фізичної активності Європейського континенту.

Дирекції обох структур прагнуть дотримуватись та поважати рішення прийняті один в одного в практиці та управлінні своїми каталогами.

EuropeActive та CIMSPA співпрацюватимуть для заохочення та розвитку міжнародного взаєморозуміння, що допоможе підвищити професійні стандарти та визнання професіоналів, які мають відповідну професійну кваліфікацію.

Коментуючи меморандум, генеральний директор CIMSPA Тора Діллон сказала: "Це важливе нове партнерство для CIMSPA. Наш вибуховий ріст у світі фізичних вправ означає, що ми вже відкриті до членства широкого спектру професіоналів з фітнесу з усієї Європи... ця угода гарантує, що ми можемо швидко визнати широкий спектр не-Британських кваліфікацій за допомогою надійної репутації Європейського реєстру фахівців по тренуваннях в сфері фітнесу".

У свою чергу, Джуліан Берріман, директор EuropeActive з Комітету з професійних стандартів, сказав: "Ми дуже раді, що підписали Меморандум про довіру та взаєморозуміння з CIMSPA і отримали вигоду від взаємного визнання та підтримки, яку він забезпечить. Наша головна мета - професіоналізувати фітнес-сектор по всій Європі, і створення цього альянсу є важливим кроком у цьому процесі".

CIMSPA також виступить представником Великої Британії на загальноєвропейських фітнес-консультаціях, організованих Європейським реєстром фахівців по тренуваннях в сфері фітнесу.

Джерело: EuropeActive

Читайте також:

В Україні 2.4% населення відвідують фітнес-клуби
Пошук прибуткової ніші в фітнес-індустрії