«Мій перший кілометр» підкорив Львів

31 жовт.
2017
«Мій перший кілометр» підкорив Львів

До всеукраїнського забігу «Мій перший кілометр», який відбувся у Львові 29 жовтня за ініціативи компанії Herbalife, долучилося 227 бігунів-початківців. Як і в інших містах, де вже відбувся оздоровчо-спортивний захід, учасників вела за собою легенда української легкої атлетики Олена Говорова.

Нагадаємо, проект «Мій перший кілометр» стартував із забігу під час квітневого півмарафону в столиці, естафету підхопили Дніпро та Одеса, після чого змагання пройшли ще раз у Києві, а 29 жовтня – у Львові.

Досить показово, що спортивний інтерес непрофесійних марафонців зростає від міста до міста. Так, весною коротку дистанцію «Мій перший кілометр» подолало 150 новачків. А на маршрут Львовом, незважаючи на низьку температуру повітря та сильний дощ, вийшло 227 однодумців. Організатори міні-забігу відзначають бажання бігати серед українців, незалежно від віку і рівня фізичної підготовки.

«Біг, як і будь який інший спорт, позитивно впливає на наше самопочуття, а відтак і на якість життя. Варто тільки почати. Проте не для всіх цей перший крок завжди дається легко і одразу. Саме тому на півмарафоні я підтримую своїх друзів, які вперше в житті стартують і фінішують у масовому забігу. Адже підтримка, як і винагорода однаково важливі для кожного початківця», - каже Тарас Гаврик, знаменитий співак та телеведучий, який прийшов підтримати своїх друзів, що вперше в житті подолали свій перший кілометр.

«Це можливість спробувати свої сили, подолати себе і свої страхи, приєднатися до однодумців, відчути командну атмосферу спортивної події. Для багатьох біг згодом стає не просто захопленням, а здоровою звичкою», - розповідають про свої спостереження в компанії Herbalife.

До марафону і навіть до забігів на короткі дистанції важливо правильно підготуватися. Спеціально для учасників забігу «Мій перший кілометр» бронзовий призер Олімпійських ігор і фітнес-експерт, Олена Говорова, розповіла про найважливіші правила бігу в холодну погоду: «Перед початком пробіжки необхідно гарно розігріти м'язи. Найголовніше – бігти, виходячи із власних можливостей та фізичної підготовки. Не намагайтеся фінішувати в групі лідерів, якщо для вас це фізично складно. Біжіть в своє задоволення. Особливу увагу приділіть екіпіровці. Перше і обов'язкове правило для гарного і якісного бігу – це взуття. Кросівки повинні бути біговими і, з урахуванням погодних умов, мати водовідштовхувальне просочення. Підбираючи спортивну форму, необхідно враховувати принцип багатошаровості. Щоб не сковувати рухи і забезпечувати ефективний теплообмін, рекомендується використовувати мінімум два шари одягу. Також важливо подбати про термозахист голови і рук. І, звичайно ж, стежте за прогнозом погоди – якщо синоптики обіцяють дощ, ваша спортивна куртка повинна мати капюшон».

В цьому році міні-забіг для початківців марафонців «Мій перший кілометр» пройде також у Запоріжжі. До команди новачків можуть приєднатися всі охочі.

Джерело: Zaxid.net

Читайте також:

В Україні 2.4% населення відвідують фітнес-клуби
У Львові побудують унікальний спорткомплекс - з лижною трасою на даху