У Львові побудують унікальний спорткомплекс - з лижною трасою на даху

30 жовт.
2017
У Львові побудують унікальний спорткомплекс - з лижною трасою на даху

Львівська міська рада вибрала переможців всеукраїнського архітектурного конкурсу на проект будівництва спорткомплексу на Сихові. Спортивний комплекс побудують за проектом авторського колективу Віктора Кудіна, Ольги Рябовой, Михайла Карнаухова і Надії Бесараб. Про це заявив головний архітектор Львова Юліан Чаплінський.

Ділянка площею 1,87 га, на якій буде розташовано майбутній Залізничний спорткомплекс, поблизу церкви Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ, торгового центру «ВАМ», торгового центру «Інтерсіті» і будівлі Сихівської райадміністрації.

В умовах конкурсу було передбачено, що споруда повинна мати чотири окремих критих залу для регбі, гандболу, баскетболу і волейболу, басейн для водного пола і блок адміністративно-господарських приміщень. Але, крім цього, комплекс можна буде використовувати і для катання на лижах.

«В цілому в конкурсі взяло участь вісім робіт: дві роботи з Вінниці, дві з Києва, решта - зі Львова. Друге і третє місце зайняли львів'яни, перше - київська команда. Команда Віктора Кудіна вже вдруге за цей рік перемагає в львівських конкурсах. Також вони виграли останній конкурс на міський архів, а в минулому році - приватний конкурс на офісну споруда по вулиці Панаса Мирного», - розповів Чаплинський.

Варто відзначити, що київський архітектор Віктор Кудін є автором критої спортивної арени на ВДНГ в Києві.

Джерело: Inshe.Tv

Читайте також:

У Києві дітей безкоштовно навчатимуть хортингу
В Україні 2.4% населення відвідують фітнес-клуби