4 лідерські якості, які можна «прокачати» за допомогою бігу

30 бер.
2017
4 лідерські якості, які можна «прокачати» за допомогою бігу

Щоб досягти бажаної позиції або розвитку в кар'єрі, не обов'язково постійно віддаватися роботі в режимі 24/7. Досить «прокачати» основні лідерські якості, які допоможуть вам у кар'єрному зростанні. Цілеспрямованість, відповідальність, самодисципліна і самовпевненість – ось над чим варто працювати насамперед. Зробити це можна за допомогою регулярних занять бігом. Таким чином, ви отримуєте не тільки красиве і підтягнуте тіло, але і розвиваєтеся як особистість. Як переборювати свої слабкості й працювати над сильними сторонами з допомогою бігу, розповіла команда організаторів масштабного Київського напівмарафону Nova Poshta Kyiv Half Marathon.

Цілеспрямованість

Будь-яке систематичне заняття змушує спостерігати за своїм прогресом. Кожна нова пробіжка – це шлях до нової мети та її досягнення. Перед вами з'являться маленькі бар'єри: новий кілометр або часовы обмеження. Долаючи їх, ви наближаєтеся до мети. Сьогодні це нова дистанція, завтра – успішна операція в бізнесі. З бігом ви формуєте звичку ставити нові цілі і досягати їх.

Відповідальність

Регулярно займаючись спортом, ви берете на себе відповідальність за результат, час і ресурс, які затрачаються на досягнення цілей. З часом ви переконаєтеся, що ніхто, крім вас самих, не впливає на ваші досягнення. Завдяки цьому відкриттю ви зрозумієте, що точно так само відбувається і у вашій кар'єрі – тільки ви відповідаєте за результат.

Самодисципліна

Тренувальний графік, періодичне обмеження в харчуванні – все це в перші тижні нового режиму здасться вам випробуванням. Так і є. Але ви в силі пройти це випробування. Більш того, строге планування тренувального процесу формує звичку ефективного планування робочого дня. Дисципліна стане невід'ємним правилом вашого життя. Зараз ця якість дуже цінується в бізнесі. В команді лідерів немає гравців, які не здатні розставити пріоритети і приступити до рішень завдань самостійно. Біг допоможе вам зрозуміти, що внутрішня дисципліна – це не стільки обмеження, скільки здатність не робити зайвих рухів, звільнити час для важливих справ.

Впевненість

Досягаючи нові цілі в бігу, ви знаходите загальну впевненість у собі і своїх силах. Ваш результат стає видимим, і ви розумієте, що досягли його самостійно.

Отже, зробіть перший крок – вийдіть на пробіжку!

Джерело: Robota.ua

Читайте також: 

6 способів, як змусити себе повернутися в спортзал

Путівник по анти-здоров’ю