6 способів, як змусити себе повернутися в спортзал

20 бер.
2017
6 способів, як змусити себе повернутися в спортзал

Записалися у фітнес клуб і прогулюєте одне заняття за іншим? Якщо ви втратили смак до тренувань і вам все набридло - от кілька порад для створення потрібного настрою.

1. Купіть собі нову спортивну форму

Перевірено, дуже стимулює. І не тільки дівчат! Особливо, якщо колишній одяг вже просто набрид, а купити щось нове все ніяк руки не доходили. Новий одяг - це завжди як життя з чистого аркуша, хоча б і на кілька днів.

2. Прийдіть на заняття з другом/подругою

Вам неодмінно захочеться показати себе досвідченим тренером, якщо ваш друг новачок у фітнесі. Ну, а якщо ні, тоді доведеться не відставати. Заодно, є можливість навчитися чомусь новому.

3. Проведіть кілька тренувань з персональним тренером

Це дасть можливість підкоригувати вашу тренувальну програму, а значить, будуть сформовані нові цілі і завдання. Потім, з тренером не полінуєшся - доведеться виконувати всі вправи по-чесному.

4. Домовтеся тренуватися разом з ким-небудь в один і той же час

Це дуже хороша ідея для тих, хто ніяк не може витягнути себе з дому на тренування. Домовившись з кимось, ви вже будете зобов'язані приїхати - не підводити ж товариша. Правда, тут є один важливий момент: якщо ви балерина і важите 43 кілограми, а ваш передбачуваний партнер - триразовий чемпіон світу з важкої атлетики, навряд чи ваші тренувальні програми співпадуть настільки, що вам буде комфортно тренуватися разом.

5. Сходіть на будь-які спортивні змагання

Чи Давно ви ходили на хокей? А як на рахунок чемпіонату з бальних танців? Виберіть те, що вам близьке і проведіть кілька годин серед професіоналів. Ви отримаєте заряд енергії на місяць вперед!

6. Спробуйте що-небудь нове

Наприклад, ви жодного разу не були ні на одному танцювальному класі. І поняття не маєте, як танцювати танець живота. Чудово! Значить треба спробувати.

Джерело: LadyHealth

Читайте також: 

Українці запустили додаток для пошуку партнерів по спорту

ТОП-10 Youtube-каналів для занять спортом вдома