Експерти назвали невідповідні продукти для сніданку

08 трав.
2018
Експерти назвали невідповідні продукти для сніданку

На думку дієтологів сніданок може досягати в своєму енергетичному потенціалі 700 ккал - всі вони згорять протягом дня.

Але щоб сніданок дійсно забезпечував людині активність та не привів до зайвої ваги, він повинен включати в себе правильні продукти.

Медики назвали продукти, які краще не вживати під час сніданку.

У складений експертами переліку увійшли:

Млинці

Ці вироби, виготовлені з білого борошна з солодким супроводом (варення, джеми, згущене молоко) провокують різке коливання рівня цукру в крові. Крім появи зайвої ваги такий сніданок може неприємним чином вплинути на психоемоційний стан, зробити людину дратівливою, вважають фахівці.

Солодощі

Наукові дослідження говорять про те, що велика кількість вуглеводів за сніданком призводить до переїдання при наступних прийомах їжі протягом дня.

Тости з білого хліба

Білий хліб містить багато калорій, але мало клітковини, що робить вуглеводи, які містяться в ньому, занадто швидко засвоючимись. У засмаженій хлібнії скориночці, в свою чергу можуть утворюватися канцерогенні речовини.

Шоколадні пасти

Вчені підрахували, що в готових шоколадних пастах з магазину міститься рекордна кількість цукру для жінок. Така доза солодкого з ранку призведе до того, що в процесі її засвоєння енергія випарується в самий розпал дня, а на зміну їй прийде відчуття втоми і сонливості. Крім того, в подібних пастах може бути присутнім пальмовий жир.

Рисова каша

Підвищений вміст вуглеводів, велика кількість крохмалю і відсутність грубої клітковини - це ідеальне поєднання для того, щоб наявні в цій страві калорії осіли в жировій тканині.

Молоко

Не те, щоб цей продукт був невідповідним. Просто пити молоко потрібно не на голодний шлунок, а вже після прийому основної страви. Молоко, яке випили на голодний шлунок, може викликати печію і провокувати висипання на шкірі.

Яєчня з беконом або ковбасою

Іноді поснідати яєчнею з беконом можна, але регулярно їсти це блюдо не варто - в ньому для цього занадто багато холестерину і насичених жирів.

Джерело: LadyHealth

Читайте також:
Додайте в раціон: в чому полягає користь і кому показані висівки?
Як ти не крути, але ми не пара: найшкідливіші поєднання продуктів