Як правильно підготувати організм до фізичних вправ

02 трав.
2018
Як правильно підготувати організм до фізичних вправ

Реклама часто розповідає, що препарати і дієти поліпшать метаболізм в організмі.

Вчені розповіли про основні помилки під час підготовки організму до фізичних вправ.

Метаболізм - це процес, при якому наш організм перетворює їжу в енергію. Організм бере калорії і використовує кисень, щоб звільнити енергію.

Вчені Каліфорнійського університету в США пояснили, що чим вище рівень метаболізму, тим більше калорій ви спалюєте в стані спокою.

«Виснажливі вправи в тренувальному залі не завжди допоможуть схуднути. Найкраще для метаболізму - це вправи з вагою. Повинні бути інтенсивними, тому спалять жири, але наростять м'язи. Також корисно тренуватися на свіжому повітрі, але пам'ятати про глибоке дихання. Для підготовки до фізичних навантажень дуже важливі зупинки після вправ і повноцінне розслаблення під час дихання », - пояснив Бен Келлі, керівник відділу профілактичної медицини Центру здоров'я.

Вчені рекомендують намагатися підняти частоту серцевих скорочень до 120 до 140 ударів в хвилину від 20 до 35 хвилин, але не перевищувати 145 ударів в хвилину.

«Кардіо тренування важливі для підготовки фізичної форми, але потрібно давати їх не більше двох разів на тиждень. Тренери рекомендують почати з кількох повторень, потім можна збільшити кількість вправ, але потім знову їх зменшувати ».

Для підготовки до тренування в їжі повинно бути багато страв з білка і рекомендують пити воду.

«Кращий показник - це ваш організм. Якщо хочеться пити - пийте. Але не якесь конкретну кількість, а саме стільки, скільки вистачить втамувати спрагу. Після тренування через півтори години можна випити більше рідини, ніж під час самих вправ. У сучасному світі люди готові багато працювати, інтенсивно тренуватися, але зовсім не вистачає часу на нормальний сон. Тільки при повноцінному сні у людини буває гарний настрій, який дозволить організму мати здоровий вигляд. Тільки після такого комплексного підходу ви досягнете поставлених цілей ».

Джерело: Народна правда

Читайте також:
Як правильно підготуватися до пробігу
П'ять етапів ефективного фітнес-тренування