Користь кефіру: 6 причин випивати склянку кефіру щодня

17 квіт.
2018
Користь кефіру: 6 причин випивати склянку кефіру щодня

На хвилі трендів сьогодні багато хто відмовляється від кисломолочних продуктів, на користь рослинних. Однак один з тваринних продуктів, а саме кефір, дуже корисний для нашої травної системи і мікрофлори організму. Чи варто виключати його зі свого раціону?


Чому не варто відмовлятися від кефіру?

Кефір позитивно впливає на роботу шлунково-кишкового тракту.

Відомо, що в кефірі містяться корисні для мікрофлори кишечника мікроорганізми. Вживання пробіотиків допомагає при діареї, а також при порушеннях роботи травлення, викликаних прийомом антибіотиків, і для відновлення після курсу антибіотиків.

Кефір корисний при виразці і гастриті.

Особливо тим, у кого є порушення з боку кишечника і шлунка, викликані бактерією Helicobacterpylori. Виразковий коліт, хвороба Крона і синдром роздратованого кишечника - також є показаннями до вживання кислого молока.

Кефір допомагає захистити організм від онкології.

Пробіотики також відомі тим, що підвищують захисні сили організму, але і знижують рівень вироблення канцерогенних речовин. Джерело JournalofMedicinalFoods опублікував дослідження, в якому доведено, що кефір перешкоджає розмноженню клітин, що викликають рак молочної залози.

Кефір допомагає боротися з алергією.

Кефір корисний при астмі і алергії, тому що містить у собі полісахарид. Він допомагає усунути запальні процеси.

Кефір допомагає очистити організм.

Напевно ви чули про спеціальні кефірні дієти. Ми ж проти дієт в цілому, але за правильне харчування, як спосіб життя. В результаті метаболізму в травній системі утворюються продукти розпаду, які сприяють погіршеного самопочуття, головних болів і тяжкості. Щоб цього не відбувалося раз в день випивайте один стакан кефіру. Завдяки наявності корисних мікроорганізмів, ваше самопочуття і здоров'я в безпеці!

Кефір підходить тим, у кого непереносимість лактози.

Дивно, але всі, хто не може пити молоко, відмінно переносять кефір і йогурт. Тому додайте його в свій раціон, якщо ви страждаєте непереносимістю молочних продуктів.

Важливо знати: Кефір можна давати діткам, коли ті досягають восьми місяців і тільки спеціальних марок дитячого харчування. Через вміст етилового спирту - кефір не рекомендується вживати жінкам, які годують і вагітним.

Джерело: beauty.ua

Читайте також:
Додайте в раціон: в чому полягає користь і кому показані висівки?
Чи потрібно відмовлятися від цукру - поради лікарів