Вправи від зморшок: кращий фітнес для обличчя

21 бер.
2018
Вправи від зморшок: кращий фітнес для обличчя

Наше обличчя - це візитна картка при першому враженні. Найголовнішим страхом кожної дівчини є поява зморшок. Косметологи з 25 років рекомендують робити масажі обличчя для профілактики зморшок. Також не забувай про різні косметичнs комплексах профілактики зморшок, мезотерапію, пілінг і інші методів борьби.

 

Щоб шкіра обличчя виглядала підтягнутою, свіжою і пружною, а зморшки стали менш глибокими, фахівці рекомендують освоїти спеціальну "зарядку" для обличчя. Крім того, частоту занять ти регулююєш самостійно, ми лише радимо робити вправи для обличчя регулярно - тільки тоді вони будуть ефективні.

 

 

 

1. Кладемо акуратно пальчики на перенісся, на внутрішні кінчики брів. Придавлюємо, але дуже легенько шкіру, щоб тиск був м'яким і рівномірним. Натискати так, щоб брови легенько зсувалися до перенісся і назад. Далі трохи розслабляємо шкіру, зменшуючи тиск, але пальці поки не прибираємо. Таким чином шкіра тренується, опираючись фізичному тиску.


2. Маємо в своєму розпорядженні на лобі три пальці, задіявши обидві руки так, щоб над бровами були два безіменних пальця. Легенько натискаємо на шкіру. Відчуваючи опір, до упору піднімаємо брови пальцями, а потім повільно опускаємо. Потім знову так само кілька разів. Необхідно пам'ятати, що натискання повинно бути легким, слабким, але рівномірним і чутливим.

3. Притримуючи шкіру подушечками двох вказівних пальців у зовнішніх куточків очей, необхідно злегка на них натиснути, а потім послабити натиск. Натискати необхідно саме подушечками пальців, а не нігтями, саме всією поверхнею. Немає необхідності натискати сильно, так як шкіра біля очей чутлива і вразлива, в даній процедурі головне - не перестаратися. В силу напруги піднімаємо повіку ока, потім опускаємо, і ще раз повторюємо процедуру.

ccafc016373855b0ad365d6e2bf596f6

4. Наступну вправа по можливості необхідно проробляти кілька разів на день, окремо від усіх інших вправ, так як вона не тільки надає м'язам тонус, але і розслабляє всі інші м'язові зони, особливо навколо очей. Отже, голову тримаємо рівно, спина пряма, не нагинаємося і не горбимся. Відкриваємо широко рот, піднімаємо вгору очі, нібито дивимося на щось на стелі, але не піднімаємо голову, і моргаємо часто протягом однієї хвилини. Перерва три хвилини і ще раз. 

5. Змикаємо, але не стискаємо губи, розслаблюємо обличчя. Кладемо на кути рота подушечки пальців і притискаємо їх. Натискати в цій області необхідно сильніше, ніж на м'язи очей або чола, так як шкіра в носо-губної трикутної області більш еластична і товста. Витягуємо губи і "чмокаємо" голосно повітря, не відриваючи від рота пальці. Видихати повітря необхідно по черзі: поступово і поштовхами. При цій процедурі не можна розмикати губи.

6. Вдихнувши через ніс, необхідно затримати дихання на 10-15 секунд. Далі необхідно пальцями натиснути на куточки рота і видихнути повітря ротом, нібито щось охолоджуємо.

7. Для цієї вправи необхідно рівно сісти, голову тримати рівно і прямо шию. Напрягнув сильно шию, необхідно висунути нижню щелепу вперед. Висунувши її якнайдалі, необхідно рухати її то вправо, то вліво. Під час проведення цієї процедури голова і шия повинні бути рівні і не нахилятися.

8. Обхопивши щоки долонями, необхідно натискати поступово на губи і кути рота. Пальці лежать на щоках і зімкнуті. Далі, не відриваючи пальців, необхідно якомога ширше і щирою посміхнутися, при цьому здійснюючи тиск на м'язи. При цьому не можна відкривати рот і розмикати губи, так як завдяки опору м'язів результат дає про себе знати.

Джерело: tochka.net

 

Читайте також: 

Три правила міцного здоров'я, яких варто дотримуватись кожному

Експерти назвали кращі вправи для пам'яті