Як зменшити талію і стегна за 2 тижні: нескладні методи

19 січ.
2018
Як зменшити талію і стегна за 2 тижні: нескладні методи

Експерти підказали, що робити тим, хто хоче швидко зменшити об'єм талії і стегон.

Британські дієтологи і фітнес-інструктори створили план, який може допомогти будь-якому охочому схуднути в стегнах і талії всього за два тижні. Звичайно, при великому надлишку маси тіла не варто сподіватися на сильно помітні результати, але все-таки перший крок на шляху до стрункого тіла, підтягнутих сідниць і плоского живота ви зробите, якщо будете дотримуватися рекомендацій експертів.

Отже, що робити, щоб обсяг талії і стегон зменшився вже через 14 днів?

Пийте багато води без газу. Цю пораду ви, напевно, чуєте вже не в перший раз. Ефективність схуднення за рахунок вживання великої кількості води доведена експертами. По-перше, вода добре очищає шлунково-кишковий тракт. По-друге, вживаючи багато води, вам буде менше хотітися їсти.

Робіть щодня зарядку. Бажано виконувати такі вправи: скручування, випади, планка, вакуум, присідання, підйом ніг в положенні лежачи і так далі.

Зменшуйте порції, але їжте часто. Чим рідше людина їсть, тим повільніше у нього працює травна система, а при уповільненому обміні речовин обсяги тіла не так швидко зменшуються. Природно, про шкоду великих порцій їжі і говорити не варто, адже так у вас схуднути не вийде ніколи.

Більше спіть і відпочивайте. Мало кому відомо, що регулярне недосипання і відсутність повноцінного відпочинку - стрес для організму, при якому він не може віддавати зайві кілограми, відповідно талія і стегна будуть обростати жирком. Тому намагайтеся ввечері після роботи відпочивати, займаючись улюбленим хобі, тренуючись в залі або спілкуючись з рідними, а за ніч спати не менше 7 годин.

Перестаньте їсти цукор і сіль. Можливо, відмовитися від солі назавжди у вас не вийде, та це й не потрібно, адже невелика кількість її все-таки корисна для здоров'я. А ось рафінований цукор нічого хорошого вашому організму не дає, а тільки провокує набір зайвої маси тіла, забруднення судин, проблеми зі шкірою і волоссям.

Якщо вам є ще, що скидати, і фігура - далека до ідеалу, тоді можете використовувати поради британських фахівців і далі, поки не досягнете бажаного результату.

Джерело: Новини Ю

Читайте також:
7 дієвих способів, як схуднути без дієт
Чи легко бути худим?