5 дивних, але ефективних фітнес-порад

18 груд.
2017
5 дивних, але ефективних фітнес-порад

Існує багато цікавих фітнес-секретів, про які ми не здогадуємося, але вони допомагають позбутися від зайвих калорій не гірше суворої дієти і постійного проведення часу в спортзалі.

Тримайте руки в холоді

Згідно з дослідженням вчених Школи Медицини при Стенфордському університеті, люди, які займалися спортом, тримаючи в руках холодні пляшки з водою, могли займатися фітнесом довше і ефективніше. На думку фахівців, причиною цього може бути значно повільніше підняття внутрішньої температури тіла.

Тому перед походом на фітнес-тренування не забувайте «затарюватися» пляшками води з льодом.

Скидайте взуття

Однією з дивних тенденцій в фітнесі є тренування босоніж. Існує думка, що особливо корисно займатися босоніж людям, які більше схильні до різних травм.

Наприклад, група в соцмережах під назвою «Босоніж в Торонто», стверджують, що ходіння без взуття покращує циркуляцію крові, сприяє зміцненню кісток і допомагає навіть поліпшити поставу.

Результати одного з досліджень говорять, що тренування босоніж на 4% знижують витрату енергії, що говорить про збільшення кількості часу тренування і невелике поліпшення швидкості бігу.

Пийте каву

Так-так, саме кава. Адже кофеїн, що надійшов в організм перед тренуванням, допомагає спалювати більшу кількість жиру, а також знижує відчуття болю в м'язах під час занять спортом. Такий секрет при занятті спортом є гарною новиною для тих, хто хоче працювати довше або виконати більше вправ.

Внутрішня мотивація

Саме словесне підбадьорювання під час тренувань, також, стимулює людину до кращих результатів. Особливо коли ми говоримо це самі собі. Так, говорячи або викрикуючи мантри: «Я зможу зробити це!» або «Я сильний!» - у людини змінюється психологічний настрой і підвищується мотивація.

Тіште себе шоколадним молоком

Хоча шоколадне молоко вчені відносять до "не надто здорових" напоїв, але фахівці вважають, що саме воно допомагає відновитися після тренування. Дослідники з університету Індіани виявили, що ті спортсмени, які пили шоколадне молоко, у другій половині інтенсивного тренування були не такими втомленими, як ті, хто не споживав цей напій.

Також дослідники з Університету Техасу з'ясували, що учасники, які споживали шоколадне молоко, покращували свій час в змаганні, в порівнянні з тими учасниками, які пили спортивний напій.

Джерело: Новини Ю

Читайте також:
5 правил ідеального тіла від фітнес-тренера
Скільки калорій спалюють різні види фітнесу