Додатки для здоров'я

05 груд.
2017
Додатки для здоров'я

Про своє здоров'я рано чи пізно починає турбуватися кожен. Адже сильна, міцна, весела і позитивна людина завжди на виду і викликає захоплення. На щастя, є багато додатків для смартфонів і планшетів, які можуть допомогти вам краще жити, харчуватися і тренуватися.

Розглянемо кращі програми для здоров'я! Зосередимося на здоровому харчуванні і всім що з ним пов'язано.

Fooducate
Додаток для здорового харчування. Він містить 250 000 продуктів для порівняння. Система оцінює їжу. Таким чином, ви можете легко визначити корисність продукту. Додаток також відстежує споживання їжі та фізичні вправи.

Існує також система рекомендацій по харчуванню, а також спільнота людей, з якими можна обмінюватися інформацією. Підписка дозволить розблокувати додаткові функції.

Lifesum
Ще один додаток, який поєднує в собі дієту і фізичні вправи. Він не зберігатиме інформацію про кожний прийом їжі. Замість цього він пропонує основні рекомендації. Додаток запитує дані про вагу, зріст, вашу стать і цілі в фітнесі. Додаток надає кожній людині персоналізовані рекомендації. Основні дані надаються безкоштовно для всіх, а також є деякі додаткові функції. Lifesum потребує підписки, яка виплачується на три, шість або 12 місяців. Це один з кращих додатків для здоров'я.

MyFitnessPal
Один з найпопулярніших додатків для здоров'я. Він дійсно для хорошої робота над собою, щоб тримати свій раціон під контролем. У додатку є велика база даних продуктів харчування. Таким чином, ви можете стежити за всім, що ви їсте. Крім того, він може інтегруватися з тоннами інших додатків для фітнесу і здоров'я. Існує також статистика, яка показує ваш прогрес. Безкоштовна версія містить базові дані про кількість калорій. Для решти потрібна підписка.

MyPlate Calorie Tracker
І ще один з кращих додатків для здоров'я. Він має базу даних понад два мільйони. Додаток навіть відстежує споживання води. Він оснащений інтеграцією Google Fit і деякими іншими корисними функціями. Також включає сканер штрих-коду для швидкого завантаження. На жаль, як і більшість інших, на підписці містить більшість функцій. Однак деякі функції надаються безкоштовно.

MyTrainer Dasi
Один з рідкісних безкоштовних додатків для здоров'я. Він працює аналогічно Lifesum. Ви вводите свій вік, зріст і вагу. Потім додаток рекомендує вам дієти і вправи.

Runtastic
Найпопулярніший додаток для бігу. Він регулярно оновлюється новими технологіями, наприклад, такими як Android Wear. Крім того, він включає в себе статистику, графіки, відстеження вправ та багато іншого. У нього навіть є трекер для взуття. Таким чином, ви знатимете, коли купувати нові туфлі. Підписка також відносно недорога в порівнянні з іншими додатками. Додаток інтегрується з Google Fit і MyFitnessPal. Це робить його дійсно хорошим додатком для здоров'я.

StrongLifts 5x5 Workout
Основна увага приділяється силовому навчанню через систему StrongLifts. Він включає в себе методи запису вашого прогресу, таймер і безліч інших речей. Існують також різні тренування і вправи. У нього є покупки в додатку, але, по крайній мірі, це не підписка!

Yoga Studio
Йога-студія є одним з кращих додатків для йоги. Йога - дійсно хороший комплекс вправ для багатьох людей. Додаток корисний, як для новачків, так і для експертів. Ви можете створювати і налаштовувати процедури йоги в міру необхідності. Він також включає в себе бібліотеку з більш ніж 280 поз. Додаток працює за $ 4.99. Однак програма не містить реклами в додатку.

You Are Your Own Gym
Додаток містить ряд вправ. Додаток включає більше 200 вправ, також включає відео (через окремий плагін), підпрограми та інші матеріали. Плюсом є те, що ви можете виконувати ці вправи в будь-якому місці. Він не вимагає, щоб ви ходили в спортзал. Корисний для мандрівників або тих, хто не може дозволити собі тренажерний зал. Додаток завантажується за $ 4,99 без покупки або реклами в додатку.

Джерело: Bad Android

Читайте такаж:
Перейти на здорове харчування допоможе смартфон
Як змусити себе тренуватися: ТОП-5 порад від професіоналів