Як вибирати одяг для фітнесу?

27 лист.
2017
Як вибирати одяг для фітнесу?

Щоб спорт приносив задоволення, важливо не тільки правильно виконувати вправи, але і правильно підібрати відповідний одяг.

Зараз всі хто слідкує за модними тенденціям точно знає, що здоровий спосіб життя і фітнес стали справжнім мейнстрімом сучасного життя. Це і добре, так як здоровий зовнішній вигляд, відсутність шкідливих звичок - запорука краси і довголіття. А якщо говорити про красу, то одяг в якому ми займаємося спортом відіграє величезну роль і сьогодні ми поговоримо про те, як вибрати одяг для фітнесу. Дотримуючись наших рекомендацій, ви зможете підібрати красивий і зручний костюм, в якому будете красуватися в спортзалі.

Основні правила вибору одягу для фітнесу

В першу чергу, спортивний одяг має бути зручним. Ніщо не повинно сковувати ваші рухи, коли ви виконуєте вправи. Тканина повинна бути еластичною, але не сильно облягати. Для жіночої аудиторії, єдине, що повинно сидіти туго - це спеціальний топ для підтримки грудей. Такий ліф можна використовувати спільно з футболкою або як окремий елемент одягу.

Одяг для фітнесу повинен добре пропускати повітря і вбирати піт, при цьому не ставати прозорим від вологи. Вибирайте темні кольори, на них не так будуть помітні вологі плями. Відмінним матеріалом для одягу стане мікрофібра - вона добре тримає форму і при цьому пропускає повітря.

Вибирайте форму за розміром, часто в готових комплектах йдуть речі одного розміру, а в житті буває, що верх, наприклад, 44 розміру, а низ 46. Тому краще підібрати футболку і брюки окремо.

Не варто купувати одяг для фітнесу надто дороговартісний. Зазвичай варто міняти комплекти раз в півроку, так як від частого прання і поту одяг псуватиметься, а ходити в запраних футболках і легінсах не гарно. Також від посилених тренувань, ваші розміри можуть змінитися і старий комплект буде вже завеликий.

Взуття для фітнесу також займає особливе місце в спортивній екіпіровці. Кросівки для кардіотренувань повинні добре тримати стопу, вона повинна залишатися рухливою. Не вибирайте взуття більшого розміру або трохи меншого. Вам повинно бути комфортно в ньому.

Не забувайте вдягати шкарпетки. При посилених заняттях спортом можна сильно натерти ноги. Вибирайте шкарпетки з бавовняної тканини з не великою домішкою еластану.

Джерело: Вікна

Читайте також:
Фітнес-тренди 2018 року
Як підібрати фітнес за групою крові