Переваги групових тренувань

01 лист.
2017
Переваги групових тренувань

Експерти говорять, що заняття з друзями знижують рівень стресу і покращують якість життя, ефективніше, в порівнянні з самостійними тренуваннями.

Дослідники виявили, що вправи в групі знижують рівень стресу на 26 відсотків в порівнянні з самотніми спортсменами. Люди, які тренуються самостійно, роблячи це два рази на тиждень, не помічають змін у повсякденних стресових ситуаціях.

Дослідники з Університету Нової Англії на чолі з Даяной Йоркс в вкотре переконалися, що розумове, фізичне та емоційне благополуччя покращує життя, особливо в стресових ситуаціях.

Під час 12-тижневого дослідження команда зібрала 69 студентів-медиків і дозволила їм вибрати програму вправ для груп або окремих осіб. Їх результати порівнювали з контрольною групою, яка утримувалася від занять, вибираючи тільки прогулянки або велосипед.

Кожні чотири тижні учасники заповнювали анкети, де оцінювали рівень стресу і якість життя в трьох категоріях: психічному, фізичному та емоційному.

Ті учаснки, які займалися фітнесом в групах по 30 хвилин, по крайній мірі, один раз в тиждень: відзначили поліпшення в області психічного здоров'я на 12,6 відсотка, в області фізичного здоров'я - на 24,8 відсотка, в області емоційного здоров'я - на 26,2 відсотка.

Ті, хто займалися фітнесом індивідуально: відзначили поліпшення ментальних якостей життя на 11 відсотків. Інших поліпшень вони не відзначили, незважаючи на те, що працювали в два рази більше в порівнянні з групами.

"З огляду на дані про позитивний вплив групових тренувань, школи та інші навчальні заклади повинні розглянути можливість організації групового фітнесу, - зазначає доктор Йоркс - це дозволить учням справлятися зі стресом і відчувати себе краще розумово і фізично, пом'якшити відчуття тривоги і вигорання у своїй професії".

Джерело: PosiTime

Читайте також:

П'ять етапів ефективного фітнес-тренування
На що новачкам необхідно звернути увагу під час першого заняття в фітнес-клубі