Як стати успішним фітнес-тренером

23 жовт.
2017
Як стати успішним фітнес-тренером

Останні кілька років модний бізнес, пов'язаний зі здоровям та схудненням. Професія фітнес-тренера стала однією з найбільш затребуваних та високооплачуваних. Фітнес- тренер заробляє від 15 до 30 тисяч гривень. Про це розповіла особистий фітнес-тренер із Вінниці Олена Біляєва.

"Моя зарплата напряму залежить від мого розвитку й активності. Чим більше працюю, тим більше заробляю. Буває по кілька тижнів не маю вихідних, бо проводжу час із клієнтами. Зараз заробляю 11-15 тисяч гривень. Значна частина грошей іде на різноманітні тренінги та інші нав-чання. Вдосконалюватись треба завжди. Якщо ще пів року тому був у моді звичайний фітнес, то тепер у моді фітнес з елементами танців та розтяжок. Як тільки ти цього не вмієш — все більше ти клієнтів не цікавиш", - каже Олена.

На навчання витрачає від 3 до 5 тисяч гривень.

"Влаштувалася у спортзал випадково. Почала ходити худнути, потім тренер побачила, що гарно працюю. Запропонувала з'їздити на курси вдосконалення та набрати групу. На роботу приходжу тричі на день. З деякими клієнтами маю ранні тренування на 6 чи 7 ранку. Вдень здебільшого вільний час. Вечірні тренування о 17, ще одні пізні клієнти приходять на 20 вечора. У вихідні більш рівномірно. Працюю зранку до обіду", - каже тренер.

Заробітки ростуть щороку. Ріст пов'язаний з інфляцією. Директор центру піднімає ціну на абонемент та тренування. Рік тому тренування з особистим тренером коштувало 150 гривень, тепер 200. Також подорожчали абонементи, з яких іде відсоток.

"Щоб ще більше заробляти, треба їхати в Київ чи в Німеччину. Наших тренерів часто запрошують туди на роботу. Максимум, який можемо заробляти — 30 тисяч гривень. Цю суму я вирахувала з врахуванням середньої ціни на тренування у Києві. Зароблю, якщо працюватиму майже цілодобово та без вихідних. Гроші постійно відкладаю на вивчення мови. Вчу німецьку та італійську. Планую поїхати за кордон на роботу", - каже Олена.

Джерело: Gazeta.ua

Читайте також:
Основні помилки початківця у спортзалі та як їх уникнути
Cекрети ідеального тренування