Фітнес допоможе впоратися з осінньою депресією

19 жовт.
2017
Фітнес допоможе впоратися з осінньою депресією

До нас прийшла справжня осінь і багатьом принесли не радість від споглядання яскравих пейзажів, а нудьгу і занепад сил. Справитися з такою проблемою в принципі можна. І крім смачних вітамінних сумішей фахівці настійно рекомендують включити в свій розпорядок дня розумну дозу фізичних навантажень.

Можна записатися в тренажерний зал, відвідавши фітнес клуб або самостійно зайнятися спортивними вправами, які не тільки зміцнять ваше здоров'я, але і поліпшать емоційне самопочуття.

Давно науково доведено, що регулярні фізичні вправи позитивно впливають на психологічний стан людини, знижуючи рівень тривоги і стресу.

 Які ж позитивні зміни несе в собі фізична культура?

 В першу чергу ви отримаєте почуття задоволення і заспокоєння після спортивних занять. Певне навантаження відмінно знімає нервово-м'язову напругу, а втома буде приємною і не обтяжливою.

Депресивний стан відмінно знімається завдяки різним аеробним навантаженям, будь то біг, плавання або їзда на велосипеді.

Головне при цьому дотримуватися регулярність таких занять. Правда контролювати себе доведеться тільки перший час, ви швидко втягнетеся в новий режим і будете отримувати від процесу тільки позитивні емоції.

Фітнес-тренери радять випробувати це на практиці якомога швидше.

Будучи фізично активними, ви отримуєте достатню кількість ендорфінів, які вважаються природними антидепресантами, і ваш настрій буде поліпшуватися самостійно, тобто природним способом. Ніякої хімії, чисте здоров'я!

Крім того заняття спортом багато в чому змінюють людину, її погляд на життя і саму себе. І найголовніше, підвищують самооцінку. Особливо цьому сприяють позитивні результати тренувань, які ви через деякий час почнете споглядати в дзеркалі.

Фізичні вправи також відмінно допомагають впоратися з великими навантаженнями на нервову систему і відновлюють мозкову активність.

Активний рух покращує мозковий кровообіг, а направленні від напружених м'язів імпульси триматимуть ваш мозок «в тонусі», покращуючи пам'ять, увагу, а також підвищуючи вашу працездатність.

Спорт - це здоров'я, і ​​не тільки фізичне. Головне, починаючи заняття фітнесом, йогою або іншими видами фізичних навантажень налаштувати себе на позитивну хвилю, і ні в якому разі не сприймати їх як щоденне мученицьке катування. І, незабаром, спорт стане невід'ємною і приємною частиною вашого життя, а позитивний результат не змусить себе чекати.

Джерело: Odessa Life

Читайте також:

Три правила міцного здоров'я, яких варто дотримуватись кожному
Як вибрати спорт, який підходитиме саме вам