Нові бізнес-тренди осені 2017

18 жовт.
2017
Нові бізнес-тренди осені 2017

Цієї осені популярними стали бізнеси пов'язані зі здоров'ям. Це продукти харчування, одяг та тренування, направлені на схуднення та підвищення імунітету.

Про це заявив бізнес-консультант Андрій Степановський. Він назвав трійку бізнесів та вкладення у них.

Дієтичні солодощі
Вкладення від 20 тисяч гривень. Найпопулярніший бізнес у Києві. За рік відкрили 117 різних фірм, пов'язаних зі здоровим харчуванням. Найпопулярніші низькокалорійні солодощі. Тортик із сиру з фруктами в середньому коштує 350 – 500 грн. Готують на замовлення. Доставка безкоштовна. Щоб розпочати бізнес достатньо знань з інтернету та низькокалорійні продукти. Такі можна зробити самому. Наприклад, знежирити молоко через сепаратор, використати знежирене, а жирні вершки продати на ринку.

Фітнес- тренер
Вкладення від 12 тис. грн. Необхідно пройти спеціальне навчання, щоб тренувати різні категорії клієнтів. Також попрацювати рік у фітнес-клубі, щоб створити клієнтську базу.

Цех з пошиття спортивного одягу
Вкладення від 100 тис. грн. Виробництво можна здешевити, якщо не купувати власне обладнання, а наймати працівників інших цехів. Окупність – рік. Основне завдання – знайти тканину, яка б підходила для тренувань.

Джерело: BusinessUA

Читайте також:

Українці створили унікальний стартап
Фітнес тенденції в звіті "Mintel UK Health and Fitness Club Report 2017"