Кращі вправи для здоров'я від професора медицини Гарвардського університету

17 жовт.
2017
Кращі вправи для здоров'я від професора медицини Гарвардського університету

Професор медицини Гарвардського університету, доктор Ай Мін Лі назвала п'ять видів тренувань, які є безпечними і корисними для здоров'я.

Як повідомляє The Daily Mail, завдяки цим вправам буде спалюватися вага, рости м'язи, поліпшуватися здоров'я серця і головного мозку, а також будуть зміцнюватися кістки. При цьому, абсолютно не потрібно бігати.

Плавання
За словами доктора Лі, плавання - це "ідеальне тренування", тому що "працює" майже кожен м'яз у вашому тілі.

Регулярне плавання протягом як мінімум 30-45 хвилин дає аеробне тренування, яке пов'язане з прискоренням серцевого ритму і поліпшенням здоров'я серця. Воно також захищає мозок від старіння.

Крім того, плавання несе маленьке навантаження на суглоби. "Плавання добре для людей з артритом, тому що воно менш складне", - пояснює Лі.

Регулярне плавання може зменшити ризик серцевих захворювань, діабету 2 типу та інсульту. Воно також може підвищити ваш настрій і допоможе тримати вашу вагу під контролем.

Тайцзи

Тайцзи поєднує у собі глибоке дихання і розслаблення, разом з плавними рухами.

Спочатку розроблене, як бойове мистецтво в Китаї 13-го століття, на сьогоднішній день Тайцзи доступний для різних людей, незалежно від віку чи рівня підготовки. Це пов'язано з тим, що ті, хто займається, робить це в своєму темпі.

Тайцзи особливо хороший для людей у ​​віці, оскільки він тренує баланс, який з віком втрачається.

Дійсно, дослідження показали, що ця вправа може допомогти людям у віці 65 років і старше зменшити стрес, поліпшити поставу, рівновагу і загальну мобільність, а також збільшити м'язову силу в ногах.

Деякі дослідження показують, що тайцзи може знизити ризик падіння серед літніх людей і поліпшити рухливість у щиколотці, стегнах і колінах у людей з ревматоїдним артритом.

Силові тренування

Цей тип тренування передбачає використання ваги, яка може бути вашим власним тілом або спортивними снарядами. Ви також можете тренуватися з еластичними стрічками або манжетами.

Експерти рекомендують цей вид вправ, як відмінний спосіб зменшити жирові відкладення і збільшити м'язову масу, а також розвинути силу кісток і прискорити метаболізм.

Силові тренування можуть зменшити ознаки і симптоми багатьох хронічних станів, таких як артрит, болі в спині, ожиріння, серцеві захворювання, депресія і діабет.

Ходьба

Ходьба, навіть в невеликих кількостях, але на регулярній основі - може творити чудеса для вашого здоров'я.

Вчені виявили, що жвава щоденна прогулянка всього 20 хвилин може додати роки до вашого життя.

Якщо ви в цей час не тренуєтеся регулярно, дослідники з Гарварду радять починати з 10-15-хвилинних походів і збільшувати їх до 30 або 60-хвилинних походів.

Вправа Кегеля

Уроки Кегеля можуть допомогти вам запобігти або контролювати нетримання сечі та інші проблеми з тазовими органами. Вони важливі як для чоловіків, так і для жінок.

Багато факторів можуть послабити ці м'язи, включаючи вагітність, пологи, хірургію, старіння і надмірна вага.

Але їхнє зміцнення може допомогти запобігти незграбним випадкам, таким як нетримання сечі, а також поліпшити ваше сексуальне життя.

Джерело: Оbozrevatel

Читайте також:

Експерти назвали кращі вправи для пам'яті
Чому важливий хороший сон?