Cекрети ідеального тренування

14 жовт.
2017
Cекрети ідеального тренування

Щоб мати гарну і підтягнуту фігуру мало лише правильно харчуватись. Потрібно регулярно займатися спортом. Найпопулярніше сьогодні – це спортзали та фітнес. Але займаючись самостійно, ви можете часто робити помилки, або й взагалі проводити неефективне заняття.

Відома фітнес-тренер Астрід тренує таких зірок, як Джессіка Альба, Джуліанна Хаф, Стейсі Кіблер. В соцмережах Астрід постійно публікує поради щодо тренувань і здорового способу життя.

Рекомендації для тренувань від фітнес-тренера:

1. Якщо тренування вимотують тебе, виконуйте вправи на м'язи живота на початку заняття. Так ви зможете виконати більше повторів.

2. Змінюйте положення рук. Таким чином, ви будете проробляти м'язи під різним кутом, а отже, плечі і руки стануть більш рельєфними і сильними.

3. Не робіть великі перерви між підходами. Використовуйте перерви для того, щоб розтягнути м'язи, які тільки що були задіяні у вправі.

4. Найскладніші вправи виконуйте відразу після розминки. Якщо не любите виконувати випади або присідання, виконуйте їх на початку тренування. Відкладаючи їх на потім, ви ризикуєте не зробити їх зовсім.

5. Кожного разу змінюйте тренажери і вправи, щоб краще опрацьовувати м'язи. Розділіть тренування на дві частини. Наприклад, сьогодні виконуйте вправи на ноги і спину, завтра – на руки і груди.

Джерело: 24 канал

Читайте також:
Як зробити заняття спортом вдома ефективними?
10 порад від світових фітнес-тренерів, як швидко привести себе в форму