10 порад від світових фітнес-тренерів, як швидко привести себе в форму

12 жовт.
2017
10 порад від світових фітнес-тренерів, як швидко привести себе в форму

Дотримуйтеся нескладних рекомендацій, висловлених світовими фітнес-тренерами, такими як Гуннар Петерсон, Юмі Лі, Джанет Дженкінс і Кеті Клер, і досягнете будь-яких фітнес-цілей!

1. Ставте собі найвищі цілі!
Ніколи не кажіть собі, що будете займатися фітнесом тільки для того, щоб скинути пару кілограмів. Це неправильна установка. Перевірено, результату в цьому випадку не буде! Не варто знижувати планку, ставте собі більш високі цілі, тільки тоді отримаєте хороший ефект від занять.

2. Не вірте вагам!
Цифра на терезах для вас об'єктивний показник вашої поточної форми? Викиньте цей стереотип з голови! Терези не визначають, скільки жиру ви скинули за останній час і скільки м'язової маси набрали. Хочете об'єктивної оцінки? Приміряйте краще свої старі джинси.

3. Присідання - найважливіше вправу в фітнесі!
Присідання задіють відразу кілька груп м'язів. Регулярні виконання цієї вправи чудово допомагають привести в форму сідниці і ноги, опрацьовують м'язи спини, зміцнюють суглоби. А крім того сприяють спалюванню жиру і прискоренню метаболізму! При цьому важливо виконувати присідання правильно: без ривків, ноги на ширині плечей, не відривати п'ятки від підлоги, тримати спину рівно, злегка нахилившись вперед.

4. Не робіть собі поблажок!
Намагайтеся не пропускати тренування. Не лінуйтеся і не знаходите собі виправдань. Поважні причини: погане самопочуття, травма і надмірна втома. Відпустка - не привід відкладати заняття. Виконуйте звичні вправи на відпочинку, знайдіть час для пробіжок, наприклад, уздовж моря, візьміть напрокат велосипед - одним словом, проводьте відпустку активно.

5. Не ігноруйте силові вправи!
Жінки часто негативно ставляться до силових тренувань, вважаючи, що вони призначені тільки для чоловіків, і можуть зробити м'язи занадто м'язистими. Це абсолютно не так! Силові тренування сприяють активному спалюванню жиру, набуттю підтягнутої фігури, зміцненню здоров'я і навіть позбавлення стресу.

6. Вибирайте для пробіжок стадіон з трибунами!
Пробігшись пару кіл по стадіону, почніть бігати по східцях трибун вгору і вниз. Урізноманітніть цю вправу - бігайте спочатку через одну сходинку, потім через дві або піднімайтеся і спускайтеся в бічному положенні. Біг по сходах зміцнює м'язи ніг, сідниць і допомагає спалити до 700 ккал. за півгодини. Завершіть заняття неспішною пробіжкою знову по колу стадіону.

7. Вживайте калорій менше, ніж спалюєте!
Навіть якщо ви наполегливо і регулярно тренуєтеся кілька разів на тиждень, але при цьому їсте все, що захочеться, ви не скинете зайві кілограми. Слідкуйте за калорійністю свого раціону - це не так складно, як може здаватися. Відчуваєте труднощі? Зверніться за допомогою до дієтолога.

8. Будьте обережні з вуглеводами!
Хоч і побутує думка, що після тренувань поряд з білковими продуктами необхідно їсти і вуглеводні, відмовтеся від останніх протягом двох годин після занять. Тоді для поповнення запасів енергії, організм буде витрачати ваші жирові відкладення. Також не слід вживати продукти, багаті вуглеводами на вечерю.

9. Їжте морську рибу!
Правильне харчування - найважливіша складова в досягненні гарної форми. Звичайно у кожного фітнес-тренера свої секрети харчування. Один з них, наприклад, їсти три рази в тиждень морську рибу. У ній високий вміст жирних кислот, які надають додаткові сили організму і допомагають впоратися з фітнес-навантаженнями.

10. Схуднення - це не мета, а результат!
Хочете схуднути? Тоді поставте собі за мету, наприклад, бігати кожен день по півгодини, щодня стояти в планці або виконувати кілька скручувань. Прагніть до цих цілей, виконуйте їх бчого б цк вам не коштувало і тоді ви реально наблизитися до своєї заповітної мрії.

Джерело: Краса і здоров'я

Читайте також:

15 влучних фраз, стовідсотково мотивуючих на фітнес-тренування
Як заняття спортом покращують життя