Як зробити заняття спортом вдома ефективними?

12 жовт.
2017
Як зробити заняття спортом вдома ефективними?

Абонемент у фітнес-клуб сьогодні може собі дозволити не кожен. А ось про струнку талію мріють майже всі. Отож, як зробити ваші домашні тренування ефективними?

Як створити мотивацію в своєму будинку? Складіть для себе розклад. Два або три рази на тиждень у вас спорт, і крапка. Так не буде можливості відкласти початок занять ще на один день, або протягнути до вечора, коли спорт вже буде зайвим.

Власний килим і підлога здається підходящим місцем для занять? А дарма! Як мінімум, потрібен килимок для йоги. Робити вправи на підлозі занадто жорстко, на дивані або ліжку - м'яко.

Не хочете витрачати гроші, раптом не будете займатися? Ось і ще один привід для мотивації! Вклавши в заняття якусь суму, ухилятися вже не вийде. А вартість мінімуму потрібного інвентарю в кілька разів менша за ціну абонемента в спортзал. На перших порах знадобляться невеликі гантелі: 2-3 кілограми. Поступово, займаючись і знаходячи нові вправи, ви зрозумієте, що ще вам хочеться купити.

Ключовий момент - вправи, які ви виконуєте. Повну програму тренувань можна знайти в будь-якому жіночому журналі (врахуйте, що в одному випуску вправи зазвичай однотипні і тренують одну зону) або в інтернеті. Виберете вправи, які більше подобаються вам. Керуйтеся при цьому не принципом «що легше», а що реально вам цікавіше і зрозуміліше виконувати. Бо часом інструкції в написаному вигляді зовсім незрозумілі.

Виручать відеоуроки. Але тут потрібна і наявність телевізора або комп'ютера поруч з місцем ваших тренувань. Поки дійдуть руки до настройки всього необхідного, займатися і зовсім расхочется. Краще подивіться уроки заздалегідь, запам'ятайте їх, а потім виконуйте вправи самі.

Деяким видам спорту та фітнесу навчитися самостійно складно. Наприклад, в йозі ви не відразу зрозумієте, що неправильно виконуєте асани. У більшості фітнес-центрів проводяться одноразові заняття. Їх вартість мала, у порівнянні з ціною абонемента. Відвідайте їх пару раз і повторюйте вправи вдома.

Джерело: Comments.UA

Читайте також:
Як вибрати спорт, який підходитиме саме вам
Експерти назвали новий мотиватор для занять спортом