Як змусити себе тренуватися: ТОП-5 порад від професіоналів

11 жовт.
2017
Як змусити себе тренуватися: ТОП-5 порад від професіоналів

ТОП-5 порад від професіоналів, щодо того, як змусити себе тренуватися.

Фото ідеалів
Запасіться фотографіями кумирів з ідеальною фігурою і людей з запущеною фігураою. Гарненькі фігурки розмістіть на шафі, а інші - на холодильнику. Знімки можна також розвісити по всій квартирі: на вхідних дверях, біля спортивної сумки, кросівках і так далі.
Хоч порада і здається безглуздою, все ж мозок змушуватиме вас частіше думати про пропущені заняття, а також про те, якої мети ви бажали б досягти.

Грошове питання
Найчастіше ті люди, які витратили кошти на абонемент в зал, просто таки не зважуюся пропускати заняття. Просто купіть абонемент!

 Мода всьому голова

Для тих людей, які не обмежені в грошах і можуть пропускати заняття, навіть купивши абонемент, варто подумати про круті прибамбаси. Йдеться про модний спортивний одяг, кросівки останньої колекції, напульсники, круті гумки, новомодні дизайнерські килимки для йоги та інше.
Більш бюджетним варіантом може бути покупка кросівок для бігу, які можна буде надягати тільки для цих цілей.

Побалуватись вкусняшкою
Хоч тренери і не раді даному методу, все ж, для початківців або ледачих він буде дуже до речним. Працюючи 6 раз в тиждень над створенням ідеального тіла, раз в тиждень можна побалувати себе і відмовитися від дієти.

Не забувайте про пряник
Відхід від дієти сам по собі є пряником, але можна подумати і про інші речі. Так, склавши план тренувань на півроку, придумайте, що можна собі подарувати і заради чого можна так старанно працювати. Може мова йде про на розмір менше дизайнерське плаття, а може про новий телефон - не важливо.

Джерело: JoInFo

Читайте також:
Новий мотиватор для занять спортом
Фітнес - плюси і мінуси