Фітнес - плюси і мінуси

05 жовт.
2017
Фітнес - плюси і мінуси

Фітнес в наш час є досить поширеним та своєрідним видом спорту, що дозволяє досягти прекрасної фізичної форми і внутрішньої гармонії.

Про фітнес ми можемо почути, як в простій розмові прохожих, так і в рекламі. А товари для фітнесу такі як м'ячі, килимки, обручі і подібне продаються як в професійних спортивних магазинах, так і в звичайних супермаркетах і навіть на ринках, адже попит на них дуже високий.

Що ж таке фітнес? Це комплекс фізичних вправ і медитативних практик, що дозволяє підняти загальний тонус організму, привести в порядок фігуру і поліпшити загальне самопочуття. Займатися фітнесом можна як в спортзалі з тренером, так і в домашніх умовах - в Інтернеті та Фітнес онлайн-платформах можна знайти безліч відео-уроків і статей на цю тематику, що дозволяють досягти в тренуваннях максимального результату. Також в поняття фітнесу входить здоровий спосіб життя, збалансоване харчування, повноцінний сон, прогулянки на свіжому повітрі. Як доведено вченими, сім хвилин навантажень в день плюс вищеперелічені доповнення допоможуть кожній людині стати більш життєрадісною, енергійною і активною.

Плюсом від заняття фітнесом є звичайно ж поліпшення стану здоров'я і відмінний настрій кожен день, а також гарна фігура, що є одним з головних пріоритетів сучасних жінок і чоловіків.

Але є у фітнесу і мінуси. В першу чергу - тренування потрібно підбирати правильно і з огляду на особливості свого організму. Силові і кардіо програми та програми по гнучкості або координації рухів - необхідно обирати не тільки те, що вам до душі, але які в разі чого не "забракує" особистий лікар (якщо такий є з певних причин).

Також мінусом фітнесу багато хто вважає тривалий шлях до видимого результату - перший ефект ви можете помітити мінімум через півроку, а то й через рік регулярних занять.

Невеликим мінусом може бути небезпека даного виду спорту - при неправильному підході ви можете нанести шкоду вашому здоров'ю (розрив зв'язок, вивихи і подібне), а тому початківцям варто дуже акуратно «втягуватися» в процес, а не намагатися сісти на шпагат вже на другому занятті.

Джерело: Neelov

Читайте також:

Як вибрати спорт, який підходитиме саме вам
6 популярних тренувань цієї осені