Як вибрати спорт, який підходитиме саме вам

04 жовт.
2017
Як вибрати спорт, який підходитиме саме вам

Слід звернути увагу на свій тип фігури і визначити, чим варто займатися.


Напевно ви хоч раз, та задавалися питанням, чому деякі віддають спорту все життя і займаються ним буквально з дитячої лави, а інші пробують то одне, то інше, але кидають заняття. Можна подумати, що справа виключно в мотивації. Але відразу зазначимо, що вона становить лише кілька відсотків основної причини.


Насправді бажання і можливість займатися спортом обумовлені генетично. Наприклад, ви з подругою вирішили почати худнути до літа і придбати рельєфний торс. Обидві записалися на силові тренування, навіть тренера одного на двох взяли, і ганяє він вас однаково, але тільки у подруги через пару місяців занять з'явився прес, а у вас немає. Ну погодьтеся, в таких випадках стає очевидно, що справа не тільки в нестачі мотивації. Втім, і в ній теж. Але вона обумовлена ​​генетично. До слова, у подруги просто є мутація гена, що відповідає за прискорене формування м'язової маси, а у вас немає. Можливо, якби ви стали змагатися в бігу підтюпцем, то програти могла б і подруга: часто ті, у кого погано наростає рельєф, демонструють незвичайну витривалість - одні легко зрушать з місця вагон, зате інші можуть довго штовхати маленький візок. Деяким можна і потрібно тренуватися раз в день, іншим цілком достатньо двох занять на тиждень.


Розглянемо, як правильно досліджувати свій організм, щоб зрозуміти, який вид спорту вам найбільш підійде.


Отож, для початку варто звернути увагу на те, що найнадійнішим способом вибрати свій спорт є, звичайно ж, метод проб і помилок. Правда, на це можуть піти багато місяців, адже, щоб прийняти рішення, необхідно як мінімум приділити кожному спорту хоча б по одному місяцю. Та й відрізнити лінь від несумісності з ним теж вельми непросто.


Рекомендуємо звернути увагу на свій тип фігури і визначити, чим варто займатися, а який вид спорту краще залишити.


Яблуко
Це досить поширений тип жіночої фігури. Його особливість полягає в тому, що весь зайву вагу накопичується не на сідницях, а на животі. До речі, у тих дам, хто не страждає надлишком ваги, живіт також трохи випирає вперед. Варто відзначити, що руки у представниць даного типу досить тонкі, а ноги - рівні. Для того щоб уникнути вісцерального ожиріння, фахівці рекомендують вибирати аеробні навантаження. Для того щоб не викочувався живіт, необхідно качати прес, причому робити це постійно. Але парадокс в тому, що «яблука» в принципі не люблять різких і швидких рухів. Та й слабкі руки не дозволяють їм досягти якихось певних успіхів в цих починаннях. Вирішити проблему зайвих кілограмів без додаткових страждань допоможуть плавання, швидка ходьба (НЕ біг), пілатес, калланетика, танго та ін.


Груша
Вона має на увазі наявність вузьких плечей і широких стегон. До речі, саме на них і сідницях при повноті накопичується жир. Так, варто відзначити, що жінки даного типу дуже активні, але абсолютно не володіють гнучкістю. Відмінне рішення - зайнятися фітнесом, де можна проявити свою жіночність і швидкість. Варіантів маса: зумба, беллиданс, стрип-пластика, аеробіка.


Пісочний годинник
Представниці такого типу фігури мають тонку талію і круглі стегна. Такі жінки виглядають однаково апетитно, якщо вони злегка худі або ж, навпаки, трохи повні. Зазвичай «пісочний годинник» володіють і гнучкістю, і витривалістю, правда, не схильні до швидкості. Зі спорту можна дозволити собі практично все: ідеально підійдуть силові тренування, стретч, будь-які види танців, аеоробіка, скандинавська ходьба і ін.


Лінійка
Відзначимо, що це тестостероновий тип фігури, інакше кажучи, це «яблука», які ніколи не набирають зайві кілограми. Як правило, чітко вираженої лінії талії немає, досить невеликі груди і чітко виражена мускулатура. Відмінним рішенням стануть плавання, біг на довгі дистанції, силові тренування. Ну і, звичайно ж, у представниць даного типу фігури є всі шанси на кар'єру в бодібілдингу. Помітний рельєф можна сформувати практично без особливих силових витрат.

 

Джерело: Комметарии.Ua

Читайте також:

Фітнес-тренер з Великої Британії назвав три кити стрункості
Як фізична активність впливає на рівень стресу?