"InBody" представила високоточний сканер тіла

03 жовт.
2017
"InBody" представила високоточний сканер тіла

Пристрій можна застосовувати не тільки для визначення складу тіла, але також в діагностиці, лікуванні та реабілітації клієнтів

На початку 1990-х років доктор Кічул Ча виявив, що результати біоелектричного імпедансного аналізу (BIA), популярного методу оцінки складу тіла шляхом вимірювання жиру в організмі по відношенню до маси тіла, були в основному неточними.

Він вказав на те, що різні частини тіла мають різні рівні імпедансу і, щоб точно проаналізувати склад тіла, його необхідно аналізувати сегментами, а не в цілому. У зв'язку з цим доктор Ча розробив методи, які дозволили подолати обмеження BIA-методу. Так з'явилася компанія "InBody".

Аналіз складу тіла вже давно використовується в якості ефективного інструменту визначення того, наскільки здоровим є тіло людини. Але тільки зараз цей метод стає все більш доступним для використання в фітнес-індустрії.

Завдяки великій кількості досліджень і консультацій експертів, сьогоднішні члени фітнес-клубів більш освічені, більш обізнані і виявляють зростаючий попит на нові знання. Отже, аналіз складу тіла швидко стає популярною послугою і справжньою унікальною торговою пропозицією для фітнес-клубів.

Так, наприклад, пристрої "InBody" надають користувачам детальний лист з результатами, який допомагає скласти програми тренувань і харчування клієнтів, орієнтуючись на чіткі цілі.

Які технології використовує "InBody"?

  • 8-point Tactile Electrode System. Застосування тактильних електродів - це унікальний метод, що дозволяє відстежувати контактний опір, важливий компонент при точному вимірюванні імпедансу в тілі.
  • Multiple Frequencies (Множинні частоти). Електричні струми мають різні можливості проникнення в залежності від їх частоти. У зв'язку з цим в пристроях "InBody" використовується кілька струмів, що, в свою чергу, забезпечує найбільш точні результати.
  • Multi-Frequency BIA. Як ми вже згадували, дослідження доктора Ча мали істотний вплив на зміну підходів BIA-аналізу. У сучасному BIA людське тіло розглядається як п'ять «циліндрів»: руки, ноги і тулуб. Передова технологія "InBody" дозволяє пристроям безпосередньо сканувати всі п'ять "циліндрів", забезпечуючи точність даних не тільки для кожного "циліндра", але і по всьому тілі.
  • Ні - емпіричним даним. InBody уникає використання даних, які стосуються віку або статі, які часто виключають людей з нетиповою статурою, наприклад, тренованих спортсменів або людей з надмірною вагою.

Разом всі ці технології дозволяють пристроям "InBody" забезпечити самий простий, швидкий і точний аналіз складу тіла в світі.

Найбільш популярні сканери "InBody"

Сьогодні "InBody" працює більш ніж в 60 країнах на ринках фітнесу, спорту та охорони здоров'я. За вдосконалення технологій відповідає група експертів, які прагнуть до підвищення деталізації і точності в клінічних даних і технологічних рішеннях.

Серед найбільш популярних пристроїв "InBody":

  1. InBody 270 - портативний складаний сканер, ідеально підходить для використання персональними тренерами;
  2. InBody 570 - сканер, що відслідковує більше точок вимірювання, надаючи користувачу докладне уявлення про розподіл рідини в організмі;
  3. InBody 770 - сучасний пристрій, що використовується фахівцями зі сфери охорони здоров'я для супроводу процесів діагностики, лікування і реабілітації клієнтів.

На даний момент серед клієнтів "InBody" такі компанії зі світовим ім'ям, як Third Space, Bannatyne's, Equinox і easyGym, а також елітні спортивні комплекси. Популярність пристроїв "InBody" також продовжує рости і на ринку медичних послуг.

Джерело: Спільнота фітнес підприємців

Читайте також:

Американські науковці створили спортивний костюм з самовентиляцією

Компанія Huawei анонсувала фітнес-трекери Band 2 і Band 2 Pro з пульсометром і оцінкою показника VO2 Max