Новинки фітнес-обладнання представлені в серпні 2017

05 вер.
2017
Новинки фітнес-обладнання представлені в серпні 2017

Перед вами добірка новітніх продуктів від світових виробників обладнання для кардіо і аква-тренувань і створення додаткових зручностей у фітнес-клубі

Лінійка кардіо-тренажерів від "Life Fitness"

Нова лінійка тренажерів, яка отримала назву "Integrity Series", включає бігову доріжку, еліптичний крос-тренажер, а також вертикальний і лежачий велотренажери "Lifecycle". Серія "Integrity" розроблена для тих фітнес-клубів, які потребують надійного, але простого і інтуїтивно зрозумілому для клієнтів кардіо-обладнання.

Нова розробка повністю кастомізована, іншими словами фітнес-клуби можуть самостійно підбирати бажану конфігурацію продукту на основі власних пріоритетів щодо функціональності обладнання та його ціни.

Серія "Integrity" доступна в трьох моделях з двома варіантами консолі для кожного тренажера. Обидві консолі оснащені бездротовим зв'язком, що дозволяє клієнтам використати переваги "LFconnect", цифрового рішення для моніторингу і керування обладнанням.

Аква-велосипеди "WaterFit" від Colorado Time Systems

Colorado Time Systems, компанія групи "PlayCore", представила велосипед другого покоління "WaterFit". В цілому серія продуктів "WaterFit" включає підводні велосипеди, бігові доріжки і батути.

Кожен продукт розроблений спеціально під непрості умови плавальних басейнів. Серед основних удосконалень аква-велосипеда "WaterFit" — зменшена вага (14 кг), а також знімна база для компактного зберігання.

Велотренажери від Precor

Велотренажери Spinner Chrono і Chrono Power — це остання новинка серії устаткування "Spinner" для проведення велотренувань в приміщенні. Chrono Power надає можливість прямого вимірювання потужності, забезпечуючи найбільш точне вимірювання особистої продуктивності під час вело-сесії.

Інноваційна конструкція усуває необхідність в батареях на консолі або в спеціальні датчики потужності, замість цього використовується автономний генератор для зберігання енергії і подачі струму на консоль.

Нова кольорова консоль з підсвічуванням підтримує програмне забезпечення SpinPOWER і має простий у використанні інтерфейс, який показує вати, ритм, частоту серцевих скорочень, час, відстань.

Тут також передбачена опція вибору з 10 різних інтервальних налаштувань. Велотренажер, обладнаний алюмінієвим каркасом, також містить запатентовану систему магнітного опору для більш рівномірного розподілу зусиль.

Міні-пральня для фітнес-клубів від Sports Laundry Systems

Система включає автономні високошвидкісні пральні екстрактори з інжектування озоном і високопродуктивні сушильні барабани, які ідеально підходять для прання спортивного одягу та дезінфекції.

Міні-пральня проводить прання більшої кількості одягу за менший час, дозволяє знизити кількість використовуваної води, енергії та миючих засобів, а також економити на комунальних платежах і хімічних витратах. Використання системи дозволяє випрати одяг для фітнесу відповідно до попередньо запрограмованих параметрів.

Джерело: Спільнота фітнес тренажерів

Читайте також: 

Інноваційні фітнес-продукти: огляд новинок 2017 року

Meizu випустила смарт-ваги з можливістю розрахунку 12 важливих параметрів