Компанія Samsung представила наступне покоління фітнес-гарнітури Gear Icon X (2018)

31 серп.
2017
Компанія Samsung представила наступне покоління фітнес-гарнітури Gear Icon X (2018)

Компанія Samsung Electronics ще до виставки IFA 2017, яка пройде з 1 по 6 вересня в Берліні, представила навушники Gear Icon X (2018) нового покоління. Нагадаємо, що Gear IconX 2016 року була однією з перших моделей по-справжньому бездротових навушників.

Однак габарити і вкрай скромна автономність не зробили її популярною, та й сама Samsung не особливо старалася їх рекламувати. У новій моделі виправили ці недоліки. Пристрій став компактнішим, а автономність виросла з 1,5 до 5 годин при прослуховуванні з зовнішнього джерела за допомогою Bluetooth. Якщо слухати музику з внутрішнього накопичувача, об’єм якого залишився на рівні 4 Гб, то навушники протримаються 7 годин. У футляр вбудований акумулятор на 340 мАгод.

Можна відзначити появу порту USB-C для зарядки док-станції, підтримку технології швидкої зарядки, а також підтримку голосового помічника Bixby.  Залишився в активі і персональний тренер в вигляді відповідного програмного забезпечення Running Coach. З сенсорів передбачений акселерометр, інфрачервоний сенсор, ємнісний датчик. А ось датчик ЧСС в новій моделі прибрали.

Габарити Gear Icon X (2018) становлять 18,9 х 21,8 х 22,8 мм при вазі всього 8 г. Навушники сумісні зі смартфонами, що працюють під управлінням Android 4.4 або більш свіжої версії ОС з щонайменше 1,5 Гб ОЗП. На вибір доступні чорний, сірий і рожевий варіанти за ціною 229,99 євро.

Джерело: Pingvin.pro

Читайте також:

Xiaomi The Free Tie Leather Shoes: смарт-кросівки з фітнес-датчиком і цінником $30

Шкарпетки Sensoria - особистий тренер на ваших ногах